Mary Katrantzou pro Topshop

hlavní obrázek

Anglická značka Topshop uvedla dlouho očekávanou jarní kolekci řecké návrhářky Mary Katrantzou.

dámské barevné šaty se vzorem Topshop dámské barevné šaty se vzorem Topshop dámský barevný top se vzorem a legíny Topshop dámský barevný top se vzorem a legíny Topshop
 

Mary Katrantzou se narodila v Řecku, ale design studovala na americké škole na Rhode Islandu, odkud se posléze přesunula do Londýna. Zde nastoupila na školu Central Saint Martins, kde získala titul bakaláře a svá studia dokončila magisterským programem v textilním designu. Pět posledních sezón prezentuje své hlavní kolekce během londýnského týdne módy, a to díky programu Topshop New Generation. V loňském roce vyhrála cenu Swiss Textiles a letos již stihla získat cenu UKTI Award.

Pro Mary jsou velmi typické pestré vzory, které neopustila ani při tvorbě kolekce pro Topshop. Bohaté fantastické potisky mají svůj původ v asijských motivech - třpytivé květiny s kamínky, motivy známé z paravánů a pestré květinové motivy ozdobného porcelánu z období dynastie Čching umístila Mary bez obav na satén, hedvábí i žerzej. Zapůsobit nechala i typické tvary porcelánových mís, které ve svých kolekcích využívá pravidelně a které se i tentokrát objevily ve střizích šatů a sukní. Mezi novými kousky Topshopu najdeme propracované kalhoty i lehce nositelné kousky, jako legíny, tričko, tunikové šaty a svetry.

Kolekce je soustředěna na vrstvení a kombinace potisků přesně tak, jak to můžeme vidět na Maryiných přehlídkách. Jednotlivé kousky je možné nosit zvlášť nebo společně pro dosažení kompletního looku ve stylu Mary Katrantzou.

Více info na: www.tosphop.com

dámské barevné šaty se vzorem Topshop (11.640 Kč) dámské barevné šaty se vzorem Topshop (11.640 Kč) dámské barevné šaty se vzorem Topshop bez ramínek (9.975 Kč) dámské barevné šaty se vzorem Topshop bez ramínek (9.975 Kč) dámská barevná tunika se vzorem Topshop (4.990 Kč) dámská barevná tunika se vzorem Topshop (4.990 Kč) dámská barevná košile se vzorem Topshop (2 dámská barevná košile se vzorem Topshop (2 dámské černé tričko se vzorem Topshop (1 dámské černé tričko se vzorem Topshop (1 dámské černé legíny se vzorem Topshop (1 330 Kč) dámské černé legíny se vzorem Topshop (1 330 Kč) dámské modré kalhoty se vzorem Topshop (4.320 Kč) dámské modré kalhoty se vzorem Topshop (4.320 Kč) dámská modrá šála se vzorem Topshop (2.160 Kč) dámská modrá šála se vzorem Topshop (2.160 Kč)
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR