Manish Arora: Zábavná elegance orientu

hlavní obrázek

Pestré oblečení indického návrháře Manishe Arory je téměř nepřehlédnutelné. Svojí vlastní značku založil v roce 1997 v Novém Dillí a od té doby se jeho tvorba dostala na všechny světové Fashion Weeky.

dámské bílý top s kovovým zdobením a bílé kalhoty Manish Arora dámské bílý top s kovovým zdobením a bílé kalhoty Manish Arora dámské červené šaty s volánky Manish Arora dámské červené šaty s volánky Manish Arora modré minišaty bez ramínek Manish Arora modré minišaty bez ramínek Manish Arora
 

Manish Arora se proslavil nejen pro své barevné kolekce, ale i pro spolupráce s ostatními módními značkami, například svými návrhy hodinek Swatch, dlouhodobou spoluprácí se sportovní značkou Reebok, speciální třpytivou sérií pro kosmetickou firmu MAC a nově designérskými šperky pro značku Swarovski.

Lady Gaga, Rihanna i Katy Perry

Ve své tvorbě nezapře svůj původ. Jeho modely jsou plné pestrobarevné bollywoodské elegance, a i přesto, že někdy balancují na okraji kýče, nelze jim odepřít originalitu, vtip a půvab. Především zpěvačky Lady Gaga, Rihanna a Katy Perry patří mezi celebrity, které si modely indického umělce oblíbily.

Jaro/léto podle Manisha Arora

Dnes nás může Manish Arora inspirovat kolekcí na jaro/léto. Na první pohled by se dalo říci, že šaty působí jako futuristické baroko s orientálním nádechem. Tento způsob pojetí módy je záplavou pestrých barev, které jsou citlivě kombinované. Výrazné výšivky, pestré korálky, kovové aplikace a flitry na šatech jsou hlavní směsí výtečného módního koktailu. Střihy jsou volné přesto elegantní a ženské. Důvtipné řasení látek a dívčí volánky dotváří noblesní vzhled.

Karneval barev

Sytá červená barva stejně jako výrazná modrá jsou často kombinované se žlutou, což utváří dokonalý pocit tropického léta. Bílé modely jsou jemně doplněné pastelovými tóny: tyrkysovou, lososovou a zlatou. Celou kolekci sjednocuje hravost třpytu a lesku. Proč si tedy po šedé zimě nedopřát osvěžující karneval barev? Pro inspiraci můžete v uvedeném videu zavítát i do zákulisí přehlídky této kolekce.

Více info na:www.manisharora.ws

Video

Kolekce jaro/léto Manish Arora a poled do zákulisí
dámský volný kabát Manish Arora dámský volný kabát Manish Arora dámské tílko s výšivkou a dámská pouzdorvá sukně s puntíky Manish Arora dámské tílko s výšivkou a dámská pouzdorvá sukně s puntíky Manish Arora dámské volné šaty s červenými puntíky Manish Arora dámské volné šaty s červenými puntíky Manish Arora dámské řasené červené šaty Manish Arora dámské řasené červené šaty Manish Arora dámské zlaté řasené šaty Manish Arora dámské zlaté řasené šaty Manish Arora dámské lososové minišaty a tyrkysové legíny Manish Arora dámské lososové minišaty a tyrkysové legíny Manish Arora dámské tyrkysové minišaty a dámské krátké sako se zdobenými rameny Manish Arora dámské tyrkysové minišaty a dámské krátké sako se zdobenými rameny Manish Arora dámské bílé šaty s výšivkou a řasením v pase Manish Arora dámské bílé šaty s výšivkou a řasením v pase Manish Arora dámské bílé lesklé minišaty s výrazným pasem Manish Arora dámské bílé lesklé minišaty s výrazným pasem Manish Arora dámské bílé šaty s volány Manish Arora dámské bílé šaty s volány Manish Arora dámské tyrkysové dlouhé tílko s výšivkou Manish Arora dámské tyrkysové dlouhé tílko s výšivkou Manish Arora dámské losové šaty pošité korálky Manish Arora dámské losové šaty pošité korálky Manish Arora dámská červená minisukně se zdobením Manish Arora dámská červená minisukně se zdobením Manish Arora dámské bílé šary a tyrkysové legíny Manish Arora dámské bílé šary a tyrkysové legíny Manish Arora dámské modré šaty s výrazným pasem a žluté podkolenky Manish Arora dámské modré šaty s výrazným pasem a žluté podkolenky Manish Arora dámská modrá minisukně s výšivkou a dámské krátké modré sako na zip Manish Arora dámská modrá minisukně s výšivkou a dámské krátké modré sako na zip Manish Arora
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR