Malé černé

hlavní obrázek

Žádné ženě by neměly ve skříni chybět jedny velice elegantní ale především praktické malé černé šaty.

Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06
 

A ptáte-li se proč, odpověď je nasnadě. Každá žena občas potřebuje sáhnout po oblečení určeném pro významnou událost, které by nebylo příliš extravagantní a jež by mohla využít i za pár příštích let.

Černá vede

Černá barva je velmi elegantní a moderní. Další výhodou je její snadná kombinovatelnost s ostatními barvami a doplňky.
 
Tak můžete jednou snadno stylizovat celý svůj komplet do let padesátých například výběrem perlového náhrdelníku, drdolem a velkými brýlemi a podruhé do let devadesátých, u nichž vynecháte doplňky.
 
Typ šatů, které si vyberete, je však velice důležitý. Měly by vám perfektně sedět a pro možnost dalšího využití byste měly dbát na jejich kvalitu.

Více info na: www.gharanistrok.co.uk

Peter Som Podzim/Zima 06 Peter Som Podzim/Zima 06 Givenchy Jaro/Léto 2007 Givenchy Jaro/Léto 2007 Givenchy Jaro/Léto 2007 Givenchy Jaro/Léto 2007 Givenchy Jaro/Léto 2007 Givenchy Jaro/Léto 2007 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06 Proenza Schouler Podzim/Zima 06
autor: Kamila

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR