Versace pro každého

hlavní obrázek

Na spolupráci švédského módního řetězce H&M s významnými světovými návrháři jsme si už zvykli. 

kreativní ředitelka Donatella Versace kreativní ředitelka Donatella Versace dámské bílé šaty s cvočky Versace for H&M dámské bílé šaty s cvočky Versace for H&M pánské černé sako Versace for H&M pánské černé sako Versace for H&M zkouška dámských modelů Versace for H&M zkouška dámských modelů Versace for H&M kreativní ředitelka H&M Margareta van den Bosch kreativní ředitelka H&M Margareta van den Bosch
 

Po německém návrháři Karlu Lagerfeldovi, Angličance Stelle McCartney, Holanďanům Viktor & Rolf a francouzskýmu domu Lanvin přichází na řadu italský luxus v podání značky Versace.

Exkluzivní kolekce, navržená přímo kreativní ředitelkou Donatellou Versace, bude v obchodech H&M po celém světě, ale i na internetu, k dostání na podzim letošního roku, a to konkrétně od 17. listopadu.

Na sebe i do bytu

Kolekce plná kůže, potisků, barev, okázalosti a exkluzivních materiálů bude k dostání jak jinak než za skvělé ceny. Versace však není jen móda, ale i design, a proto v této speciální kolekci najdeme vedle oblečení pro ženy a muže i dekorativní předměty do domácnosti.

Donatella o kolekci

„Jsem nadšená z toho, že mohu s H&M spolupracovat, a dostat tak příležitost oslovit široké publikum. Kolekce bude typickou ukázkou značky Versace, dokonale uspokojí zákazníky H&M i příznivce Versace všude na světě,“ říká Donatella Versace.

Versace je značkou, která naplňuje samotnou podstatu glamouru. V roce 1978 ji založil Gianni Versace, jehož odvážné šaty a divoká ikonografie způsobily v módě revoluci. Vytvářel provokativní styly z klasických témat, která byla ovšem vždy střižena neomylným návrhářským okem. Od roku 1997 v práci Gianniho Versace pokračuje jeho sestra Donatella Versace jako kreativní ředitelka. Díky ní se značka vyvíjí v globální módní dům, který udává tón tomu, co dnes znamená luxus. 

Na co se můžeme těšit

Pro H&M se Donatella Versace obrátila do archivů, aby přetvořila některé klasické návrhy značky Versace. V dámské kolekci budou převládat především šaty, u kterých se uplatní kůže s cvočky, hedvábí a pestrobarevné potisky. Doplňky budou zahrnovat boty na vysokém podpatku a bižuterii. Pánská kolekce se zaměří na propracované obleky včetně dokonalého smokingu a zároveň nabídne pásky a pánské šperky. 

Více info na: www.hm.com

Video

Versace pro H&M
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR