Lucy E: Móda je osobitá

hlavní obrázek

Většina blogerek, o kterých jsme dosud psali, se ve světě blogů pohybuje často relativně krátce. Lucy E je však výjimkou, neboť blogování se věnuje již skoro šest let.

svetr Romwe, bílé tričko, džínové šortky, černé punčochy, hnědé boty Baťa, taška Stradivarius svetr Romwe, bílé tričko, džínové šortky, černé punčochy, hnědé boty Baťa, taška Stradivarius černé sako H&M, šortky Stradivarius, černé boty wedges New Yorker černé sako H&M, šortky Stradivarius, černé boty wedges New Yorker
 

Ze všeho nejvíc jí baví fotografování, a právě blog je skvělou příležitostí jak se v tomto oboru kreativně vyjádřit.

Módu bere také jako prostředek sebevyjádření se. "Móda je osobitá. Jedna věc může na dvou lidech vypadat naprosto odlišně, a to mě na ní baví nejvíc!" Na otázku, kde v módě čerpá inspiraci odpovídá, že úplně všude. "Mám stále otevřené oči, ať už jdu po ulici, dívám se na filmy, listuji časopisy nebo si prohlížím ostatní blogy." Z českých blogů nejčastěji sleduje blog Teruny nebo Niky Chic, kterou jsme vám na Salonu už také představili. Ze zahraničních jsou její největší inspirací My Precious Confessions, Fashion toast, Garancedore, Le Blog de Betty, Song of Style nebo Style Scrap Book.

Z obchodů má Lucy nejraději cenově dostupné a ty, které odpovídají jejímu stylu. Nejčastěji proto zavítá do populárních H&M nebo Zary, výjimkou ale nejsou ani obchody Pimkie, Bershka či Pull and Bear. K nakupováním přes internet se zatím ještě neodholala: "Trošku se bojím, jak je to s velikostmi a nepřekonala jsem fakt, že si oblečení nemůžu vyzkoušet. Ale uvidíme časem..."

V poslední době se Lucy vedle fotografování vrhla i na videa, ve kterých nejčastěji radí jak si vytvořit kreativní nehty. V jejích videích se proto naučíte vytvořit například leopardí, zebří, ale i řadu jiných vzorovaných nehtů.

Pro čtenářky Salonu má Lucy na závěr radu, "Nebojte se experimentovat, buďte originální, ale pamatujte, že vše na vás bude vypadat skvěle a působit sebevědomě teprve tehdy, když se v tom budete cítit dobře!"

Inspirativní blog Lucy E najdete na stránkách www.acupofstyle.com

bílé tílko, náhrdelník Gate, silonky H&M, boty Deichmann, kabelka Stradivarius bílé tílko, náhrdelník Gate, silonky H&M, boty Deichmann, kabelka Stradivarius černé krajkové tričko Fler, šortky, černé punčochy H&M, černé boty New Yorker černé krajkové tričko Fler, šortky, černé punčochy H&M, černé boty New Yorker bílé tričko, světle hnědé legíny a šedivé pončo H&M bílé tričko, světle hnědé legíny a šedivé pončo H&M šedivý svetr Marks & Spencer, bílé šaty, pásek Tally Weijl, legíny H&M, boty New Yorker, taška Stradivarius šedivý svetr Marks & Spencer, bílé šaty, pásek Tally Weijl, legíny H&M, boty New Yorker, taška Stradivarius černá kožená bunda Stradivarius, černé šortky H&M, silonky Topshop, boty New Yorker černá kožená bunda Stradivarius, černé šortky H&M, silonky Topshop, boty New Yorker kožená bunda Stradivarius, tričko Exe, šortky Pimkie, silonky Topshop kožená bunda Stradivarius, tričko Exe, šortky Pimkie, silonky Topshop bílé triko DIY, černé legíny H&M, taška Pull and Bear bílé triko DIY, černé legíny H&M, taška Pull and Bear
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR