Luci in Disguise: Móda je jedna velká hra

hlavní obrázek

První blog si založila před více než čtyřmi lety a v podstatě na něm publikovala jen obrázky pěkných bot a oblečení od různých návrhářů.

mikina Topshop, vintage šaty mikina Topshop, vintage šaty svetr F&F, sukně Zara, silonky H&M, tenisky Converse svetr F&F, sukně Zara, silonky H&M, tenisky Converse džínovka H&M, šaty Zara, pásek ze sekáče džínovka H&M, šaty Zara, pásek ze sekáče
 

O dva roky později ji ale napadlo zveřejnit pár vlastních modelů. I přes tehdejší skromnou návštěvnost měly úspěch, a tak se Luci rozhodla ve svém nadšení pokračovat.

A tak vznikl nejen módní blog s názvem Luci in Disguise. "Název pro mě byl klíčový. Má symbolizovat, že móda je pro mě jedna velká hra a pokaždé se pomocí oblečení můžou 'převlíknout' za někoho jiného", vysvětluje Luci. Jednou si tak může hrát na indiánku, podruhé na baletku, jindy zase na námořníka. "Samozřejmě se to musí brát s nadsázkou, a ne, nemá to nic společného s poruchami osobnosti", dodává pobaveně. Její záliba v módě a k různým kostýmům pravděpodobně vychází především z lásky k divadlu.

Svět módy a módních blogů miluje, ale na druhou stranu sama kriticky uznává, ,,Je to jen pár kousků oblečení, nedělejme z toho žádnou velkou vědu."

Vždy se snaží vymýšlet co nejkreativnější články na svůj blog. Trochu jí mrzí, že lidé v Čechách se nedokáží více odvázat a módu si víc užívat. "Bylo by fajn, kdyby nejen lidé v České republice trochu změnili přístup k oblékání. Moc se upínají k značkám tipu Guess a myslí si, že s kabelkou Louis Vuitton na rameni hned budou vypadat světově." Podle Luci to o značkách ale není.

Sama se ráda nechává inspirovat stránkámi Lookbook, kde lidé publikují své modely. Líbí-li se vám Luci styl, pak doporučujeme navštívit její stránky luciindisguise.blogspot.com

klobouk Pimkie, trenchcoat Bershka, boty New Yorker, kabelka a šátek H&M klobouk Pimkie, trenchcoat Bershka, boty New Yorker, kabelka a šátek H&M svetr po babičce, oversized tričko a boty H&M, kabelka ze sekáče, tátovy ponožky svetr po babičce, oversized tričko a boty H&M, kabelka ze sekáče, tátovy ponožky svetr, tričko, legíny H&M, kabelka New Yorker a boty Baťa svetr, tričko, legíny H&M, kabelka New Yorker a boty Baťa košile po mamince, sukně Zara, pásek Tally Weijl košile po mamince, sukně Zara, pásek Tally Weijl
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR