Love Sex Money - co víc si přát

hlavní obrázek

Oblečení značky Love Sex Money je přesně takové, jak napovídá její název.

Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money
 

Sexy (Sex), takže se do vás každý muž rázem zamiluje (Love), avšak vzhledem k cenám oblečení se připravte, že v případě zájmu vás to bude i něco stát (Money).

Love Sex Money ve starém Římě
Kolekce pro tuto sezonu odráží lesk blyštivého kovu udatných gladiátorů starého Říma. Dobu starého Říma nesou i linie a tvary šatů s charakteristickými stuhami uvázanými pod hrudníkem, kolem ňader a také nad nimi. Stuhy obvázané doslova kolem celého těla jakoby spoutávají neuchopitelnost lehounké látky a nebýt jich, snad by se látka sama rozplynula. Velmi efektní je i použití zdobných plíšků na lemech připomínajících starověké mince.

Punk´s not dead!

Avšak nejen doba intrik a zhýralosti starého Říma je ukryta ve zlatem vyšívaných blůzkách a košilkách. Kdo se pozorně díval, objevil prvky nesmrtelného punku. Punk´s not dead! Ba co víc! Prvky punkové módy se starořímskou inspirací. Na první pohled něco neslýchaného, ale míchání různých stylů přece není v současnosti ničím novým. Tolikrát už nás světoví návrháři okouzlili svým na první pohled neslýchaným uměním. Často právě ono umění spojit nespojitelné dělá z návrhářů ty opravdové umělce.

Pokud vás nějaký kousek z kolekce značky Love Sex Money uhrane, připravte se na to, že ceny jsou bohužel vysoké. V Čechách oblečení této značky seženete v butiku Anima Tua. Šaty zde stojí kolem 10 000,- Kč, topy a sukně o něco méně…

Více info na: www.lovesexmoney.com

Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money Love Sex Money
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR