Lovci trendů z Itálie

hlavní obrázek

Fotografie italského módního portálu Naple Street Style se pravidelně objevují v prestižních časopisech Vogue, Cosmopolitan, Life & Style a dalších po celém světě.

Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style
 

Tým sestavený z novinářů, blogerů a mladých umělců denně aktualizuje veškeré dění a novinky ze světa módy. 

Ulice je číslo jedna

Právě ulice je místo, odkud se čerpá nejlepší módní inspirace, protože právě tady se mísí velký avantgardní styl s běžným životem. Ať už na tržišti nebo v klubech, tam všude se setkávají různé kultury, nové talenty a současné jevy zároveň.

Móda

S cílem vytvořit více interaktivní formát webu vznikl postupem času i kanál Naple Street Style TV, ve kterém se pravidelně objevují různé reportáže ze zákulisí módních přehlídek, promo spoty, živé přenosy z různých akcí a tipy na nejlepší „must have“ sezóny.

Umění a design

Naple Street Style nezapomíná ani na své jednoznačným posláním – objevovat nové talenty! Orientuje se především na současné mladé umělce, jejich různé úhly pohledu, formy a techniky vyjádření.

A jaký je vzkaz pro všechny začínající módní tvůrce?

Nasávejte atmosféru doby, žijte její náladou, hledejte to, co je skryté, objevujte, pohybujte se mezi různými kulturami a snažte se vyjádřit svůj talent tak, jak vám to jde nejlépe.

Více na www.naplestreetstyle.it  

Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style Naple Street Style
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR