Louboutin: Střevíčky s rudou podrážkou

hlavní obrázek

Nemusíte mít schopnost slyšet, co si ženy myslí, abyste věděli, po čem touží. Christian Louboutin, francouzský král obuvního návrhářství, je toho důkazem. 

Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin
 

Když jako malý kluk při návštěvě muzea zahlédl symbol přeškrtnuté dámské lodičky na jehlovém podpatku, kterým byl doslova fascinován, dostal první impulz pro svou budoucí kariéru. Dnes je celým světem uznáván jako jeden z největších a nejpokrokovějších obuvníků současnosti a jako muž, který vrátil jehlový podpatek do módy. Letos je tomu právě dvacet let, co první kolekce Christian Louboutin spatřila světlo světa. A slaví se jak jinak, než tou nejnádhernější, nejvybranější a nejluxusnější kolekcí. 

Exkluzivní průřezová kolekce k dvacátému výročí čítá 20 párů a představuje nejslavnější a nejprodávanější modely uplynulých dvaceti let. „Ve Francii vnímáme dvacet let jako jednu generaci. Letos tedy slavíme první generaci značky Christian Louboutin, narozeniny prvních mladických dobrodružství,“ říká k výročí Louboutin a dává tušit, že se můžeme těšit na další generace nádherných střevíčků, kterým budou ženy propadat se stejným obdivem jako dosud. 

V každém střevíčku Christian Louboutin se odráží návrhářova láska k umění, architektuře a designu, jeho fascinace světem tanečnic a kabaretů, vášeň pro exotické destinace i respekt a obdiv k bezchybně odvedené řemeslné práci. Právě tyto hodnoty inspirují Louboutina k výběru jedinečných materiálů, tvarů a barev a vytvářejí tak jeho nezaměnitelný styl. Rafinované balancování proporcí a pohrávání si s myšlenkou střevíčku jako fetiše povyšuje Louboutinovo obuvnictví na umění. 

Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin Christian Louboutin
autor: Magda

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR