Londýnské originály na jednom místě

hlavní obrázek

Originální design, móda a skvělé doplňky, jaké si jen umíte představit, vše na jednom místě. Takový je londýnský e-shop Bouf!

dámské černobílé šaty  Love Me Again (€ 40.03) dámské černobílé šaty Love Me Again (€ 40.03) dámské červeno-růžové šaty Love Me Again (€ 40.03) dámské červeno-růžové šaty Love Me Again (€ 40.03)
 

Už se vám to určitě také stalo. Ani po několika hodinách běhání po obchodech jste nemohli najít ten svetr, jaký jste si představovali, natož ten správný dárek pro kamarádku, který sháníte už taky pár dní... Naštěstí existují už internetové obchody, ve kterých můžete nakupovat v klidu a z pohodlí domova.

Jak to celé začalo

V roce 2007 při procházení stánků Spitafields trhu ve východním Londýně si Alex Griffin uvědomil, jak moc a často bývá tisíce originálních tvůrců a návrhářů vytlačováno z centra obchodními řetězci druhořadých kolekcí horší kvality.

Napadlo ho proto zastřešit všechny produkty originálních značek na jedno místo, a proto si dnes můžete i vy v jeho e-shopu vybrat z velkého množství nápaditých modelů a doplňků.

Navíc vám každý výrobce dává záruku u všech svých kousků, že zboží dostanete pečlivě zabaleno a včas a že jej levněji jinde nepořídíte. U všeho je také samozřejmostí záruka vrácení zboží a peněz.

Tým e-shopu Bouf stále vítá nové nápady a dává prostor novým tvůrcům a podnětům. Je jen na vás, kdy se pod placku pro neotřelou módu a doplňky přidáte i vy!

Více skvělých kousků a originálního designu hledejte na www.bouf.com

dámská černá kožená kabelka s kovovými ozdobami Whitefeather (€ 40.03) dámská černá kožená kabelka s kovovými ozdobami Whitefeather (€ 40.03) dámská černá kožená kabelka s třásněmi Whitefeather dámská černá kožená kabelka s třásněmi Whitefeather dámská hnědá kabelka Whitefeather ( € 43.4) dámská hnědá kabelka Whitefeather ( € 43.4) dámské fialové triko s potiskem Pandy Kate Garey (€ 40.01) dámské fialové triko s potiskem Pandy Kate Garey (€ 40.01) dámské růžové triko s potiskem Bambi Kate Garey (€  40.03) dámské růžové triko s potiskem Bambi Kate Garey (€ 40.03) dámské nabírané modré šaty Junky Swoosh Dress (€ 229) dámské nabírané modré šaty Junky Swoosh Dress (€ 229) dámský červeno-fialový svetr Junky Styling (€ 428) dámský červeno-fialový svetr Junky Styling (€ 428) ručně pletené ponožky Bouf (€ 20.58) ručně pletené ponožky Bouf (€ 20.58)
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR