LEW: Tajemství temné komory

hlavní obrázek

Holandské návrhářské duo Kim Leemans a Merel Wicker jsme vám představili již letos na jaře. Holky jsou talentované, nápadité a nebojí se zkusit nové věci. 

dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW
 

Svoji letní kolekci Blacklight nafotili v temné komoře za pomocí neonových světel. Téměř jediné, co lze tedy dobře rozeznat, jsou dámské bílé kabátky a trička, které hezky doplňují výrazně barevné rtěnky a nalakované nehty modelek.

Ženy sobě

Fotografie kolekce vznikly ve spolupráci se studiem Petrovsky & Ramone, jehož majitelkami a kreativními ředitelkami jsou taktéž dvě ženy, Petra Petrovsky a Morena Ramone.

Originálně a přitom eticky

Neodpustíme si připomenout, že Kim i Merel jsou obě ochráňkyně zvířat, tudíž ve své módě odmítají pracovat s pravými kožešinami. Doufejme, že podobných návrhářů, tzn. nejen talentovaných, ale i se zájmem o své okolí, bude přibývat nejen v Holandsku, ale i po celém světě.

Více info na: www.l-e-w.nl

dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda a tričko s potiskem LEW dámská bílá bunda a tričko s potiskem LEW dámská bílá bunda a tričko s potiskem LEW dámská bílá bunda a tričko s potiskem LEW dámská bílá bunda a tričko LEW dámská bílá bunda a tričko LEW dámská bílá bunda a tričko LEW dámská bílá bunda a tričko LEW dámské šaty asymetrického střihu LEW dámské šaty asymetrického střihu LEW dámské šaty asymetrického střihu LEW dámské šaty asymetrického střihu LEW dámská trika LEW dámská trika LEW dámské bílé triko s potiskem LEW dámské bílé triko s potiskem LEW dámské bílé triko s potiskem LEW dámské bílé triko s potiskem LEW dámské barevné triko LEW dámské barevné triko LEW dámské barevné triko LEW dámské barevné triko LEW dámský svetr a kalhoty LEW dámský svetr a kalhoty LEW dámský svetr a kalhoty LEW dámský svetr a kalhoty LEW
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR