Léto s Gábinou Páralovou

hlavní obrázek

Návrhářka Gábina Páralová respektuje rozmanitost každé ženy. Namísto pomíjivých trendů nabízí osobitost, nadčasový styl, prvotřídní kvalitu a zpracování. 

růžový top a kalhoty Gábina Páralová růžový top a kalhoty Gábina Páralová růžový top a kalhoty Gábina Páralová růžový top a kalhoty Gábina Páralová
 

Její letošní letní kolekce s názvem Japonský dressink je jemná, variabilní, má jednoduchou siluetu, sluší ženám různého věku i tělesných proporcí. Šaty, sukně, topy, kalhoty i kabát v jemných tónech s kontrastní ostře žlutou barvou... na první pohled nepřehlédnutelné originály spojují sofistikovanost s praktičností, jsou pohodlné a velmi dobře nositelné. Stvořené pro dlouhé letní dny, ať už se rozhodnete je prožít na romantické procházce, na pracovní schůzce, v divadle či ve společnosti.

Své modely pod vlastní značkou GP prodává v Brně, v Solniční ulici a od konce roku 2010 také v centru Prahy, v ulici Jakubská.

Více info na: www.gabinaparalova.cz

dámské červené šaty Gábina Páralová dámské červené šaty Gábina Páralová dámské žluté šaty Gábina Páralová dámské žluté šaty Gábina Páralová dámský růžový kabátek a bílé kalhoty Gábina Páralová dámský růžový kabátek a bílé kalhoty Gábina Páralová dámská růžová halenka a bílé kalhoty Gábina Páralová dámská růžová halenka a bílé kalhoty Gábina Páralová dámské modré šaty Gábina Páralová dámské modré šaty Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová Gábina Páralová
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR