Léto plné barev

hlavní obrázek

Nová letní kolekce značky H&M zahrnuje vzdušné oblečení v bohémském stylu, bohaté zdobení a odvážné doplňky.

barevné plavky barevné plavky barevné plavky barevné plavky
 

Pro letošní léto se značka zaměřila na lehké jednotlivé modely, v nichž se snoubí styl a pohodlí. Osobité bohémské maxi-šaty potištěné vířivým vzorem tropických listů i krátký kabátek s kimonovými rukávy jsou vrcholem plážové elegance.

Důležitou součástí kolekce jsou plavky. Značka H&M je nabízí v nejrůznějších stylech od bikin s trojúhelníkovými košíčky po více vyztužené modely na zavazování kolem krku, s topy bez ramínek a dále plavky vcelku s páskem. V rozmanité barevné škále se objevují barevné odstíny peprmintové, mandarinkové, tyrkysové, bílé a černé. Další modely jsou propracované s bohatou zlatou výšivkou v indickém stylu a rafinovanými ozdobami z korálků.

K doplňkům patří šátky s třásněmi, které se dobře hodí na pláž. Africké kmeny jsou zdrojem inspirace pro šperky, jako jsou plastické zlaté a široké vyřezávané dřevěné náramky i náhrdelníky z korálků nebo s robustními přívěsky. Z letních bot kolekce nabízí žabky a plátěnky na klínu s volnou špičkou.

WaterAid

H&M nadále podporuje mezinárodní charitativní organizaci WaterAid (www.wateraid.org), která poskytuje nejchudším obyvatelům světa přístup k nezávadné pitné vodě a učí je základním hygienickým návykům.

Více info na: www.hm.com

plavky se vzorem plavky se vzorem barevné plavky s košilí barevné plavky s košilí bílé tílko a kraťasy bílé tílko a kraťasy dlouhé šaty s pruhy dlouhé šaty s pruhy dlouhé šaty s potiskem a barevné plavky dlouhé šaty s potiskem a barevné plavky
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR