Nejen k létu patří brože

hlavní obrázek

I přesto, že nás meteorologové v posledních dnech stále přesvědčují, že léto již brzy skončí, všem, kteří mají toto období rádi, mohou být podobné informace vcelku jedno.

brož Pussycat (14 GBP) brož Pussycat (14 GBP)
 

Kdo má totiž léto rád, ten si ho dokáže vykouzlit za každého počasí. A často právě díky svému outfitu.

Několikrát jsme už na Salonu psali, že k létu neodmyslitelně patří jak krátké šatičky, sukýnky a barevné vzory, tak i v neposlední řadě doplňky. Pro dnešek jsme si proto vybrali další neotřelý e-shop s úžasnými ručně vyráběnými doplňky všeho druhu, a tím jsou stránky anglické výtvarnice Hannah Zakari.

Nabídka na stránkách Hannah je opravdu velká. Od šperků, tašek, peněženek až po oblečení. K dnešnímu článku jsme sice vybrali pouze fotografie broží a placek, stejně tak krásné jsou ale i všechny ostatní šperky jako náramky, náhrdelníky, prstýnky, doplňky do vlasů a jiné. Ostatně přesvědčte se sami!

Poštovné nabízí Hannah dvojího druhu. Buď si zboží můžete objednat nepojištěné za 3 libry anebo jako pojištěnou zásilku za 6 liber. V případě nepojištěného balíku však majitelka e-shopu upozorňuje, že za zboží ani za jeho ztrátu neručí.

Více info na: www.hannahzakari.co.uk

brož Captain Fishcake (22 GBP) brož Captain Fishcake (22 GBP) brož Ahoy! (25 GBP) brož Ahoy! (25 GBP) brož Wooden Bigote (15 GBP) brož Wooden Bigote (15 GBP) brož Wooden Chica (15 GBP) brož Wooden Chica (15 GBP) brož Felt Beret Girl (15 GBP) brož Felt Beret Girl (15 GBP) brož Felt Gata (15 USD) brož Felt Gata (15 USD) brož Play It Again (12.50 GBP) brož Play It Again (12.50 GBP) brož Tea Party (7.50 GBP) brož Tea Party (7.50 GBP) brož Fabric Flower (10 GBP) brož Fabric Flower (10 GBP) brože Hello a Bonjour (10 GBP) brože Hello a Bonjour (10 GBP) brož Penelope the Penguin (15 GBP) brož Penelope the Penguin (15 GBP) brož Eliah the Elephant (14 GBP) brož Eliah the Elephant (14 GBP) placky Cutie Fruity (3 GBP) placky Cutie Fruity (3 GBP) placky I Like Bears (3 GBP) placky I Like Bears (3 GBP)
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR