Swank: Letní oblečení pro kluky

hlavní obrázek

Jste-li pozváni na nějaké to letní grilování, venkovní oslavu narozenin či jen pracovní večírek někde na terase, ale v šatníku vám jaksi už došly zásoby, pak by vás mohl potěšit náš dnešní tip.

pánské modré tričko Chunk, typ Yellow on Blue (£ 9.99) pánské modré tričko Chunk, typ Yellow on Blue (£ 9.99) pánské šedé tričko Dephect, typ Grey (£ 9.99) pánské šedé tričko Dephect, typ Grey (£ 9.99)
 

Jde o anglický e-shop Swank, který sice nabízí oblečení pro obě pohlaví, pestřejší a zajímavější nabídka je však v jeho pánské sekci. Možná proto, že e-shop vedou kluci a ti se většinou orientují spíše v pánské módě než v té dámské.

V současné době nabízí Swank slevy na některé zboží, tudíž pokud vás z jejich nabídky něco zaujme, pak raději s objednáním příliš dlouho neotálejte. V tomto e-shopu si vyberou především ti, kteří módu moc neřeší, ale přesto mají rádi oblečení, které má vtip a šmrnc. Proto v nabídce Swank najdete především známé a osvědčené hřebce jako jsou značky Supremebeing, Seventy Seven, Dunlop, Gola, Converse či Asics a jeho kolekci Onitsuka Tigers.

Poštovné do České republiky vychází na 13 liber a balíček můžete očekávat do 10 pracovních dní.

Pakliže vás žádný kousek ze Swank nenadchne, pak alespoň doufáme, že si případně jejich nabídku oblečení vezmete jako možný tip, co na sebe na onu letní párty. Tudíž hezká barevná trička nebo alespoň bílá s pěkným potiskem, protože k létu zvláště patří barvy a zajímavé nápisy. Dále tenčí svetry s jednoduchým střihem či sportovní mikiny s barevným detailem pro případ, že by se párty protáhla do pozdějších hodin. Kdo má raději klasiku a lá bílé tričko - džíny, ten může svůj outfit oživit alespoň pěknou taškou nebo barevnými teniskami.

Na závěr nám nezbývá už nic jiného než vám popřát, ať se vám na párty líbí a ať se zase naopak vy líbíte ostatním!

Více info na: www.swankclothing.co.uk

pánský černý svetr Supremebeing, typ Black (£ 24.99) pánský černý svetr Supremebeing, typ Black (£ 24.99) pánský šedý svetr Supremebeing, typ Grey (£ 19.99) pánský šedý svetr Supremebeing, typ Grey (£ 19.99) pánská khaki bunda Supremebeing, typ Olive Green (£ 29.99) pánská khaki bunda Supremebeing, typ Olive Green (£ 29.99) pánská černá mikina Supremebeing, typ CMYK (£ 19.99) pánská černá mikina Supremebeing, typ CMYK (£ 19.99) pánská šedá taška Dunlop, typ Stone on Grey (£ 19.99) pánská šedá taška Dunlop, typ Stone on Grey (£ 19.99) pánská zelená taška Gola, typ White on Green (£ 18.99) pánská zelená taška Gola, typ White on Green (£ 18.99) pánské černé tenisky Converse Low, typ White and Brown (£ 24.99) pánské černé tenisky Converse Low, typ White and Brown (£ 24.99) pánské žluté tenisky Onistuka Tigers, typ Black on Yellow (£ 44.99) pánské žluté tenisky Onistuka Tigers, typ Black on Yellow (£ 44.99)
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR