Letní bílá

hlavní obrázek

Jakmile se blíží léto a teplé počasí, všichni se instinktivně halíme do světlého oblečení. Nejoblíbenější barvou v tomto optimistickém období zůstává bílá.

Jill Stuart  Jaro/Léto 08 Jill Stuart Jaro/Léto 08 dámská bílá košile a šortky Paul Smith dámská bílá košile a šortky Paul Smith dámská bílá vesta a úzké kalhoty Paul Smith dámská bílá vesta a úzké kalhoty Paul Smith
 

Hodí se téměř ke všemu a máte zaručeno, že s ní budete vypadat vždy velice žensky a křehce. Dokáže zvýraznit vaše opálení a sluší všem.

Toto léto si užijete například sněhově bílých šatů, které jsou vždy sexy, ale nikdy vulgární. Nebo můžete sáhnout po bílé blůzce, ke které stačí přidat džíny či jednoduchou sukni a celý komplet je dokonalý.

Dalším oblíbeným módním prvkem jsou bílé kalhoty, která své bílé džíny ráda kombinuje s různobarevnými svetříky. Pokud bude v příštích měsících velké horko, kupte si bílé šortky, nyní jsou k dostání téměř všude, hodí se na den, ale i na večer, spolu s botami na podpatku a topem, budete ta nejkrásnější.

Bílá barva toto jaro a léto vede a vy si s ní můžete ještě dlouhý čas hrát.

Jill Stuart  Jaro/Léto 08 Jill Stuart Jaro/Léto 08 Jill Stuart  Jaro/Léto 08 Jill Stuart Jaro/Léto 08 GF Ferré  Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 GF Ferré  Jaro/Léto 08 GF Ferré Jaro/Léto 08 dámské bílé minišaty Bruno Pieters dámské bílé minišaty Bruno Pieters Bruno Pieters Jaro/Léto 08 Bruno Pieters Jaro/Léto 08 Bruno Pieters Jaro/Léto 08 Bruno Pieters Jaro/Léto 08 dámský bílý kabát a úzké kalhoty Bruno Pieters dámský bílý kabát a úzké kalhoty Bruno Pieters Bruno Pieters Jaro/Léto 08 Bruno Pieters Jaro/Léto 08 dámský bílý kabát, šaty a legíny Bruno Pieters dámský bílý kabát, šaty a legíny Bruno Pieters Bruno Pieters Jaro/Léto 08 Bruno Pieters Jaro/Léto 08 dámský bílý kabátek a kalhoty Bruno Pieters dámský bílý kabátek a kalhoty Bruno Pieters DVF Jaro/Léto 08 DVF Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08 Paul Smith  Jaro/Léto 08 Paul Smith Jaro/Léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se