LeSportsac v ČR

hlavní obrázek

Na český trh konečně doputovala americká značka, která je synonymem originálního designu, kvalitního zpracování a dobrého vkusu - LeSportsac.

Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac tašky LeSportsac tašky LeSportsac tašky LeSportsac tašky LeSportsac tašky LeSportsac tašky LeSportsac
 

Už od 70. let minulého století okupuje přední příčky nejoblíbenějších módních doplňků, a tak není divu, že alespoň jeden model vlastní každá Američanka. Řadí se mezi ně i hvězdy světového showbusinessu jako zpěvačka Gwen Stefani, nebo herečky Carmen Electra, Halle Berry či Catherine Zeta-Jones.

LeSportsac vyrábí kabely, kabelky, batůžky a cestovní kufříky, které vypadají luxusně, ale zároveň si je může každý dovolit. Modely jsou totiž roztříděné do několika kolekcí, které jsou cenově odlišné.

Základní řada Classic, která bude u nás v prodeji jako první, nabízí sportovně laděné střihy a zábavné mnohobarevné potisky kabelek a tašek s motivy přírody,  symboly velkoměst nebo elegantními geometrickými vzory. Kolekce zahrnuje kabelky v různých velikostech, praktické batohy a velmi oblíbené objemné tašky přes rameno, se kterými je hned zábavnější nakupování nebo cestování. Nechybějí ani obaly na notebooky nebo menší doplňky jako peněženky, pouzdra na psací potřeby, doklady nebo kosmetické potřeby.

Pro LeSportsac pravidelně navrhují slavní designéři a umělci – několik kolekcí vytvořila například anglická návrhářka Stella McCartney, jejíž modely také postupně dorazí na český trh.

Více info na: www.lesportsac.com

Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac kabelka s potiskem LeSportsac kabelka s potiskem LeSportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac taška s potiskem LeSportsac taška s potiskem LeSportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac taška s potiskem LeSportsac taška s potiskem LeSportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac Le Sportsac kabelka s potiskem LeSportsac kabelka s potiskem LeSportsac obal na notebook s potiskem LeSportsac obal na notebook s potiskem LeSportsac kabelka s potiskem LeSportsac kabelka s potiskem LeSportsac
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR