Leila Shams nenosí smůlu!

hlavní obrázek

Jste pověrčiví a raději obejdete půl bloku, než projít pod opřeným žebříkem, nebo naopak využijete každé příležitosti, jak si dokázat, že jste strůjci svého vlastního štěstí?

dámské černé krajkové šaty s našitým náhrdelníkem Leila Shams dámské černé krajkové šaty s našitým náhrdelníkem Leila Shams
 

Pokud dáte na pověry a znamení, třináctka vám nosí smůlu, vstáváte zásadně pravou nohou, prasklinám v chodníku se vyhýbáte jak čert kříži a černá kočka v cestě vás dokáže vyděsit k pláči, pak dnešní módní tip radši ani neotvírejte. Jestli ale patříte k těm, kteří rádi pokouší fortunu a pátek třináctého je váš oblíbený den, třpytivé modely Leily Shams si bezmezně zamilujete.

„Inspirací pro zimní kolekci nazvanou Bad Luck totiž nebylo nic jiného než smůla,“ vysvětluje autorka, která se kolekcí pokouší napadnout myšlenku pověr a dokázat všem ustrašencům, že na nich není nic pravdivého a že kdo chce být pánem svého štěstí, musí občas osud nestydatě pošťouchnout. „Kvůli potiskům jsme rozbili a nafotili zrcadlo,“ říká Leila a jasně tím dokazuje svou odvahu. Který jiný návrhář by na sebe dobrovolně uvalil kletbu sedmileté smůly?

Leila Shams navhovala 12 let oblečení pro velké společnosti jako Express či DKNY Jeans, než se rozhodla prodat svůj talent pod vlastní značkou. Její sólová tvorba je vtipná, kreativní a plná sex-appelu a právě proto jsou její kolekce dobře přijímány hlavně ženami, které mají zdravé sebevědomí, nerady se nudí a imponuje jim, když jsou středem pozornosti.

Podobně působí i kolekce pro podzim a zimu, která kromě již zmíněné touhy přesvědčit všechny o myšlence, že váš život nestojí na tom, kterou nohou šlápnete na poklop od kanálu, vyniká hlavně svou zářivostí. Všechny modely jsou laděné do černo-modrých odstínů a doplněné lesklými výšivkami a aplikacemi z flitrů a drahokamů, podobně jako hvězdná noční obloha. Ve třpytivých šatech, topech, leginách a bundičkách budete rozhodně královnou každé párty!

Více info na: www.leilashams.com

dámské černé šaty s černou kočkou Leila Shams dámské černé šaty s černou kočkou Leila Shams dámské černé šaty s cigaretovým dýmem Leila Shams dámské černé šaty s cigaretovým dýmem Leila Shams dámské černé šaty s našitými třpytivými řetěžy Leila Shams dámské černé šaty s našitými třpytivými řetěžy Leila Shams dámské černé šaty s potiskem rozbitého zrcadla Leila Shams dámské černé šaty s potiskem rozbitého zrcadla Leila Shams dámské černé šaty s krajkovými rukávy Leila Shams dámské černé šaty s krajkovými rukávy Leila Shams dámské černé šaty s potiskem roztříštěného skla Leila Shams dámské černé šaty s potiskem roztříštěného skla Leila Shams dámská černá bundička a černé leginy s potiskem rozbitého zrcadla Leila Shams dámská černá bundička a černé leginy s potiskem rozbitého zrcadla Leila Shams dámské modročerné šaty s číslem 13 Leila Shams dámské modročerné šaty s číslem 13 Leila Shams dámské temně modré třpytivé šaty "Půlnoc" Leila Shams dámské temně modré třpytivé šaty "Půlnoc" Leila Shams dámské černo-modré třpitivé šaty Leila Shams dámské černo-modré třpitivé šaty Leila Shams dámské modré a šedé šaty s našitým náhrdelníkem Leila Shams dámské modré a šedé šaty s našitým náhrdelníkem Leila Shams dámské černé brokátové šaty a bundička se žlutou podšívkou Leila Shams dámské černé brokátové šaty a bundička se žlutou podšívkou Leila Shams dámský bílý top s černou kočkou a černé leginy Leila Shams dámský bílý top s černou kočkou a černé leginy Leila Shams dámské černé šaty "Galactica" se zeleno-růžovou třpytivou aplikací Leila Shams dámské černé šaty "Galactica" se zeleno-růžovou třpytivou aplikací Leila Shams dámské modré šaty s potiskem hada a třpytivými zády Leila Shams dámské modré šaty s potiskem hada a třpytivými zády Leila Shams dámské třpytivé večerní šaty "13 barev" Leila Shams dámské třpytivé večerní šaty "13 barev" Leila Shams
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR