Leeda: značka s osobitým stylem

hlavní obrázek

Během posledních několika let u nás vzniklo mnoho zajímavých módních značek. Mezi nejvýraznější z nich patří Leeda, přečtěte si proč.

Lucie Kutálková a Lucie Trnková Lucie Kutálková a Lucie Trnková LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006
 

Historie značky Leeda

Tuto značku tvoří dvě módní návrhářky Lucie Kutálková a Lucie Trnková. Leeda vznikla v roce 1989 a do roku 2003 se zabývala výrobou pouze outdoorového oblečení.

V současné době se značka Leeda věnuje vytváření stylových a tematických kolekcí, které jsou vždy omezené na určitý počet kusů. Současně tato značka sdružuje lidi, kteří působí v oblasti dnešního designu, architektury, fotografie, filmu a hudby.

Leeda Berlin 2006

Jejich projekt Leeda Berlin 2006 byl k vidění například na akci Designblok 06. Kolekce oděvů v rámci tohoto projektu je inspirovaná filmy Wima Wenderse a současným Berlínem. Oděvy jsou šity z látek, které jsou potisknuty celoplošným potiskem. Tento potisk obsahuje fotky, které byly nafoceny speciálně pro tento účel a obsahují prvky berlínské architektury.

Součástí kolekce Leeda Berlin 2006 jsou startovní modely pro muže Le_Eda, těhotenská móda doubleLeeda a oblečení pro vysoké longLeeda. Tyto nové kolekce se budou nadále rozšiřovat a rozvíjet.

Značka Leeda se věnuje také individuální zakázkové výrobě, v rámci této výroby je poskytnuta konzultace a poté je návrh realizován.

Leeda zajišťuje i organizaci promoakcí, týká se to hlavně stylu a vzhledu firemního oblečení, hostesek, tanečníků apod.

Dále spolupracuje na projektu mojemoje, což je nová značka Studia Najbrt, pod kterou vznikají úzce limitované série produktů z různých oblastí designu.

Leeda

Bartolomějská 1
110 00 Praha 1

Více info na: www.leeda.cz

LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006 LEEDA BERLIN 2006
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR