Nepodléhejte trendům

hlavní obrázek

Stejně jako neobyčejný web značky Larkin & Catcher. Neobvyklé šperky, báječné tašky, krásné peněženky a roztomilé dárečky – to vše na něm můžete naleznout.

leopardí kabelka Hell´s kitten leopardí kabelka Hell´s kitten kabelka Hold Fast kabelka Hold Fast kabelka TrickyP kabelka TrickyP kabelka Gorgeous Overnight kabelka Gorgeous Overnight kabelka Mile High Overnight Bag kabelka Mile High Overnight Bag
 

Larkin  & Catcher je nezávislý obchod, který slepě nenásleduje trendy, ani se neřadí k žádné módní vlně. Tento povedený web skrývá krásné kousky, které okouzlí už na první pohled – modrý kabátek s velkými knoflíky ve tvaru srdce, sukýnky v lolita stylu.

Larkin  & Catcher prodává úžasné kabelky různých typů – emo, gothic či japan styl nebo s potisky motivů z padesátých let. Volit můžete z kabelek různých rozměrů, od malých po velké, které jsou vhodné i na nákup.

Jestli máte rádi originální a neobvyklé šperky, zde si určitě vyberete. Jsou nejen v různých stylech – třeba viktoriánský, gotický nebo indický, ale i půvabná ručně dělaná bižuterie. Dalšími doplňky, které na webu naleznete, jsou peněženky. Kouzelné v retro designu s kovovým zapínáním nadchnou určitě mnoho slečen. Jestli toužíte po peněžence, kterou nebude mít hned tak někdo a při pohledu na ní, budete mít úsměv na rtech, doporučuji peněženku s roztomilými postavičkami – Šmoulové, která je větších rozměrů, takže pojme nejen peníze, ale i potřebné drobnosti, make up nebo rtěnku.

Web nabízí i hodně veselých a originálních dárečků nebo maličkostí, které mají za úkol potěšit a pobavit. Jestli hledáte něco pěkného pro kamarádku k narozeninám, zde si určitě vyberete. Je tu vše, od bláznivých maličkostí, jako je krajková maska na oči pro klidný spánek, sponky do vlasů přes pouzdro na cigarety s nápisem: „Thank God I'm not ugly“ ( Díky Bohu nejsem ošklivá) nebo zábavné přívěšky na klíče. Jako doplněk dárků tu mají i krásné pohlednice a kartičky k narozeninám.

Pro mladší generace nebo jako vzpomínka na dětství jsou tu báječné kousky – kniha Pohádková Bible, což je průvodce světem víl a skřítků nebo růžová pohádková křídla, které se připínají na záda.  

Doručení objednávky vás bude stát 5 liber a měla by být doručeny do 5 až 8 pracovních dnů od odeslání. Platební karty Visa, MasterCard, Maestro a Visa Elektron.

Více info na: www.larkinandcatcher.com

pouzdro na cigarety Not ugly cigarettes case pouzdro na cigarety Not ugly cigarettes case maska na oči Love is... maska na oči Love is... řetízek Pink Poodle řetízek Pink Poodle naušnice s andílky naušnice s andílky přívěšek na klíče přívěšek na klíče peněženka Kiss peněženka Kiss přání k narozeninám přání k narozeninám kniha o vílách kniha o vílách
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR