Království za klobouk

hlavní obrázek

Proč se trochu neodvázat? Takovým módním odvázáním by mohlo být pořízení si nového klobouku.

klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven klobouk z Harlem´s Heaven ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs dámský růžový kloubouk Yvette Jelfs dámský růžový kloubouk Yvette Jelfs
 

Pokud vám k výběru nebude stačit nabídka domácích kamenných obchodů, možná zabrousíte do širých vod internetu, kde svoji tvorbu prezentuje mnoho kloboučníků. Z nich jsem pro vás vybrala tři, jejichž modely se mi pro letní odvázání zdály nejlepší.

Hravé barvy a dekorace

Dvě dámy, Andrea Neville-Rolfe a Jemma Loveridge, kloboučnice z Anglie, nabízí ve svém krámku rovněž velice elegantní modely. Ale u elegance modely těchto dam teprve začínají, ta je následně rozvedena do okouzlujících tvarů a mnoha barev. Klobouky ve výrazných pastelových barvách s nápaditými aplikacemi květin a peří všech velikostí jsou elegantní a rozverné zároveň a jistě vyvolají o něco více pozornosti než zmíněné klobouky z Harlem´s  Heaven. Pozornost je to na každý pád zasloužená, protože klobouky jsou opravdu krásné.

Jestli se vám některý z modelů zalíbí, objednat si jej můžete telefonicky, kdy se přímo dohodnete na způsobu platby a doručení. Jsem si jista, že personál je velmi ochotný.

Více  info na: www.ajhats.co.uk

Dokonalá krasavice

Je to klobouk, není to klobouk? Spíše ozdoba nebo jakási spona je třetím tipem na to, jak se pořádně módně vydovádět. Tyto skvosty vytváří designérka Yvette Jelfs z Edinburghu. Barevné ozdoby z mnoha různých peříček a květinek působí až nadpozemskou lehkostí. Do vlasů je zasadíte podobně jako čelenku, přičemž konstrukce je z ohebného materiálu, takže si ji snadno přizpůsobíte podle potřeby.

Nadýchaná peříčka dokáží hotová kouzla, v momentě z vás udělají neodolatelnou ženu vamp, oslnivou Hollywoodskou divu 30. let anebo éterickou baletku, téměř jako z Labutího jezera. Vyrazit si do společnosti s růžovou kaskádou květů ve vlasech chce přeci jen trochu odvahy, ale výsledek stojí rozhodně za to. Dokonce pouhá návštěva webových stránek, které fungují zároveň i jako e-shop, je díky nápaditému grafickému zpracování příjemný zážitek.

Cena luxusních ozdob do vlasů je jednotná 3 000,- Kč, jsou v ní zahrnuty i poplatky za poštovní služby za doručení zboží do Čech. E-shop Yvette Jelfs přijímá platební karty MasterCard, Visa a Visa Elektron.

Více info na: www.yvettejelfs.com

ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs ozdoba do vlasů od Yvette Jelfs klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge klobouk od Andrey Neville-Rolfe a Jemmy Loveridge
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR