Koloboty

hlavní obrázek

Tenisky, neformální obuv nejen pro volný čas. Koloboty také vypadají jako tenisky, ale nebyly by to koloboty, aby se za obyčejnými teniskami neskrývalo něco víc.

koloboty, model Fleet koloboty, model Fleet koloboty, model Vapor koloboty, model Vapor koloboty, model Atomic koloboty, model Atomic koloboty, model Fleet koloboty, model Fleet koloboty, model Glitter koloboty, model Glitter
 

A jak sám název napovídá, koloboty jsou boty s důmyslným kolečkem, které umožňuje vaše tenisky pořádně rozjet.

Výnálezce kolobot

Americká značka Heelys je vlastníkem světového patentu na výrobu bot s kolečkem v patě.

Na úvod je důležité zmínit, že pro koloboty je důležitý rovný povrch, takže své využití najdou nejlépe jako alternativní dopravní prostředek ve městě. Spěcháte a zbývá vám pár metrů? Nebo jste denně nuceni polykat kilometry dlouhých chodeb na vašem pracovišti? Obujete koloboty a rázem budete třikrát rychlejší než kolemjdoucí v botách obyčejných.

Nespornou výhodou kolobotek je fakt, že na rozdíl od kolečkových bruslí máte vstup všude povolen. Proč byste přece nemohli do autobusu v teniskách (pokud se ovšem nebudete snažit oslnit řidiče, že to dokážete také pořádně rozjet)?

Koloboty nejsou rozhodně určeny pouze pro rozpustilé školáky. Vyžaduje-li vaše povolání předepsaný dresscode, nevadí. Určitě si najdete volnou chvilku, kdy se v kolobotách budete moci vydat třeba jen na odpolední procházku - projížďku. Je to opravdu zábavné.

O kolečko navíc

Jízda na kolobotách vyžaduje přeci jen trochu cviku, ale stačí pár dní a máte to v ruce, respektive v noze. Podrobnější návod, jak se rozjet, zatočit, zabrzdit, naleznete na oficiálních webových stránkách kolobotek, a to www.koloboty.cz. Součástí webových stránek je také e-shop s výběrem kolobotek různých tvarů a barev. Nevíte, co dát přítelkyni k narozeninám? S růžovobílými kolobotkami máte úspěch stoprocentně zaručen. Sama nevycházím z domu na podpatcích nižších než 10 cm, ale koloboty vše změnily. Už se těším, až si to budu svištět mezi chodci.

Pro úplnost dodávám, že omrzí-li vás kolobotojízda, stačí jeden rychlý pohyb a kolečko z bot vyjmete a nahradíte ho záslepkou. Pak můžete v Heelys chodit celý den jako v každých jiných botách.

Více info na: www.koloboty.cz

koloboty, model Bliss koloboty, model Bliss koloboty, model Bliss koloboty, model Bliss
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se