Koláž s jižanským temperamentem

hlavní obrázek

Téměř fauvistická divočina v podání Barcelonské značky Custo, španělského specialisty na mix barev, vzorů i látek, chce nejen odvahu, ale i cit a vytříbený vkus.

šedá dámská bunda s proužkem a dlouhá košile šedá dámská bunda s proužkem a dlouhá košile dámské úpletové pruhované modro-béžové šaty s páskem dámské úpletové pruhované modro-béžové šaty s páskem
 

Ne nadarmo se říká, že pokud má někdo problémy s šatníkem, měl by si pořídit několik základních, vzájemně kompatibilních věcí, aby se snáz vyhnul možnosti, že sáhne vedle a takzvaně přestřelí. Ono totiž vkusně zkombinovat zdánlivě nezkombinovatelné je mnohdy pořádná fuška. Pokud si s tím ovšem dáte tu práci, může být váš šatník veselý, hravý, bláznivý a nápaditý, podobně jako kolekce této optimistické jižanské dvojice.

Extravagance z Kalifornie a španělský šmrnc

Značku založili již na začátku 80. let bratři Custo a David Dalmau, poté, co se vrátili zpět do Barcelony z dlouhé cesty kolem světa. Během ní načerpali spoustu nových uměleckých i kulturních podnětů a rozhodně se nijak netají tím, že jim nejvíc učarovala pestrobarevná Kalifornie, plná výrazně oblečených surfařů.

Zamilovali si potisky a grafické úpravy textilií, a doma se po hlavě vrhli do produkce vlastního oblečení. Během let vyrostla z Custo Barcelona uznávaná značka, která sezonu co sezonu produkuje obsáhlou dámskou i pánskou kolekci a v posledních dvou letech se navíc úspěšně věnují i dětské módě.

Čaroději barev a magických vzorů

Custo Dalmau tvrdí, že oblečení dokáže ovlivnit naši náladu. Proto se snaží, aby všechny jejich návrhy byly plné optimismu, fantazie a čarokrásných až psychedelických grafických potisků.

Jejich největším uměním je schopnost míchat a vrstvit nejrůznější podněty, fungují jako exotičtí šéfkuchaři pejsek a kočička, kteří ve velkém hrnci smíchají nepřeberné množství nápadů a pak postupně vytahují jeden radostný outfit za druhým. Pojďme tedy nahlédnout do jejich kuchyně.

Více info na:www.custo-barcelona.com

Video

barevná dámská sukně s trojúhelníkovým potiskem a černý top s květinovým motivem barevná dámská sukně s trojúhelníkovým potiskem a černý top s květinovým motivem černý dámský top a dílová sukně z různých látek černý dámský top a dílová sukně z různých látek dámská mikina klokanka s celoplošným grafickým potiskem dámská mikina klokanka s celoplošným grafickým potiskem dámské bílé šaty s celoplošným grafickým potiskem dámské bílé šaty s celoplošným grafickým potiskem dámské černé triko a šedá sukně s celoplošnými grafickými potisky dámské černé triko a šedá sukně s celoplošnými grafickými potisky dámské černošedé kolážové šaty dámské černošedé kolážové šaty dámské modro-šedé potištěné nabírané šaty s dlouhým rukávem dámské modro-šedé potištěné nabírané šaty s dlouhým rukávem dámské šedé retro šaty s úpletovými rukávy dámské šedé retro šaty s úpletovými rukávy dámský modrý top na ramínka s potiskem a celoplošně potištěné kapri kalhoty dámský modrý top na ramínka s potiskem a celoplošně potištěné kapri kalhoty dámský modrý top s rolákem a černé triko s grafickým potiskem dámský modrý top s rolákem a černé triko s grafickým potiskem dámský světlý top s rolákem a turecké kalhoty s celoplošným potiskem a nízkým sedem dámský světlý top s rolákem a turecké kalhoty s celoplošným potiskem a nízkým sedem dámský šedý úpletový top a flitrový pásek dámský šedý úpletový top a flitrový pásek dámský šedý úpletový top s páskem s kamínky dámský šedý úpletový top s páskem s kamínky pánská černá bunda s leskem, triko a tenisky s grafickým potiskem pánská černá bunda s leskem, triko a tenisky s grafickým potiskem pánská hnědá kožená bunda, košile a tenisky s grafickým potiskem pánská hnědá kožená bunda, košile a tenisky s grafickým potiskem pánská modrá bunda s leskem, triko a tenisky s grafickým potiskem pánská modrá bunda s leskem, triko a tenisky s grafickým potiskem pánská modrá košile s dvojitou rozhalenkou pánská modrá košile s dvojitou rozhalenkou pánské bleděmodré triko s celoplošným grafickým potiskem pánské bleděmodré triko s celoplošným grafickým potiskem pánské šedomodré triko s celoplošným grafickým potiskem pánské šedomodré triko s celoplošným grafickým potiskem pánský hnědý svetr - koláž ze dvou pletenin pánský hnědý svetr - koláž ze dvou pletenin
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
Anonymous Reaguj ko 0 ok +2

Teda. Ty šatí jsou super. Přesně muj styl. Chtěla bych alesoň jediné, jedny malé šatičky od té značky... Škoda, že už je po ježíšku.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR