Kabelky různých chutí

hlavní obrázek

Jestli milujete módu a doplňky, určitě vás zaujmou kabelky značky Braccialini. Kabelky s příchutí cukrátek, perníku a lízátek.

Braccialini kabelka jako perníková chalpoupka Braccialini kabelka jako perníková chalpoupka Braccialini kabelka sladká Braccialini kabelka sladká Braccialini sladká kabelka Braccialini sladká kabelka Braccialini boty s cukrátky Braccialini boty s cukrátky Braccialini opasek Braccialini opasek kabelka jako perníková chalpoupka Braccialini kabelka jako perníková chalpoupka Braccialini kabelka se zvířátky Braccialini kabelka se zvířátky Braccialini kabelka ve tvaru slona Braccialini kabelka ve tvaru slona Braccialini kabelka s potiskem Braccialini kabelka s potiskem Braccialini
 

Společnost byla založena v roce 1954 manželi Roberto a Carla Braccialini. Začala výrobou kabelek, které procházeli během času řadou proměn. Od roku 1987 má společnost licenční smlouvu s anglickou stylistkou Vivienne Westwood pro distribuci doplňků z jejích kolekcí.

Všechny doplňky Braccialini jsou kvalitní a praktické s důrazem na materiál, barvy, tvary a detaily. Přímo k nakousnutí působí kabelka ve stylu perníkové chaloupky nebo taška s vyšitými zdobenými perníčky.

Dnes společnost Braccialini nabízí kromě klasické kolekce pro ženy, i kolekci Tua pro mladé ženy, které chtějí módu s nevšedním nápadem nebo doplňky značky Looney Tunes určená dívkám.

Braccialini nabízí báječné kabelky mnoha různých příchutí a stylů a jako další perličky do vašeho šatníku jsou tu okouzlující boty nejen elegantní, ale i s vtipným nápadem. Speciálně současná kolekce na léto nabízí zábavné botičky poseté květinami nebo potisky sladkých perníčků či našitými zvířátky.

Pro milovnice doplňků to, ale stále není všechno. Rozveselit váš šatník mohou barevné pásky s veselými motivy nebo s nádechem elegance v moderním duchu. Ke správné a kvalitní kabelce patří i kožená a praktická peněženka, které společnost Braccialini nabízí v mnoha provedeních.

V kolekci pro mladé ženy najdeme i letní kšiltovky plně ladící s kabelkami stejné kolekce. Pro dokonalé sladění můžete mít ve stejném stylu i letní boty. Jako dárek jsou báječné přívěsky na klíče.

Jestli si vyberete styl, motiv a vzhled kabelky a nebude vám vyhovovat její tvar, nezoufejte, značka Braccialini nabízí v jednom stylu a motivu několik velikostí kabelek.

Více na: www.braccialini.it

Braccialini kabelka ve tvaru slona Braccialini kabelka ve tvaru slona dřeváky se zvířátky Braccialini dřeváky se zvířátky Braccialini Braccialini kabelka se zvířátky Braccialini kabelka se zvířátky bílé lodičky s modrými květy Braccialini bílé lodičky s modrými květy Braccialini Braccialini kabelka se zvířátky Braccialini kabelka se zvířátky Braccialini kabelky s květy Braccialini kabelky s květy Braccialini kabelka exotická Braccialini kabelka exotická kabelky s květy Braccialini kabelky s květy Braccialini Braccialini kabelka velká Braccialini kabelka velká Braccialini tvarovaná kabelka Braccialini tvarovaná kabelka Braccialini kabelka bílá Braccialini kabelka bílá kabelka exotická Braccialini kabelka exotická Braccialini Braccialini boty s modrými květy Braccialini boty s modrými květy Braccialini boty se zvířátky Braccialini boty se zvířátky Braccialini přívěšek myš Braccialini přívěšek myš Braccialini přívěšek auto Braccialini přívěšek auto Braccialini kličenka - perník Braccialini kličenka - perník Braccialini přívěšek sladký Braccialini přívěšek sladký
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR