Kabelky Angel Jackson

hlavní obrázek

Angel Jackson je značka stylových kabelek a doplňků. Je to pravý ráj pro milovnice kabelek, psaníček, tašek, opasků a peněženek. To vše s nádechem luxusu a ztělesněním pravé ženské elegance.

Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson
 

Značka Angel Jackson začínala v roce 2005 a jejími autorkami jsou sestry Millie a Katie Smith.

Millie a Katie Smith byly pevně přesvědčeny, že vytvoří mezinárodní módní značku, jejíž produkty budou mít eticky původ a zaměstnanci budou mít dobré pracovní podmínky. Samozřejmě, že chtěly i vytvářet výrobky, které budou stylové, originální a kvalitně zpracované.

Sen se jim splnil. Značka Angel Jackson je dnes oblíbená u celebrit i v módních magazínech. Kabelky Angel Jackson můžeme najít v nejprestižnějších obchodních domech a buticích po celém světě. Mezi ty nejpůsobivější patří obchodní domy Harrods, Fenwick, Brown Thomas nebo Henri Bendel.

Značka Angel Jackson nabízí od malých kabelek po velké a prostorné, lesklé nebo matné, světlé nebo tmavé, prostě vše co si může žena přát. 

Stylové, elegantní, a přitom s nápadem a nádechem luxusu. To jsou důvody, proč se tato značka stává stále více oblíbenou.

Více na: www.angeljackson.co.uk

Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson Angel Jackson
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se