Kabáty na zimu

hlavní obrázek

S barevným podzimem přicházejí i barevné kabáty. Na výběr je nejen spousty barev a vzorů, ale i střihů a materiálů.

Claudia Stater Podzim/Zima 07 Claudia Stater Podzim/Zima 07
 

Letošní zima by oproti těm předešlým měla být zase o něco veselejší. Barevné kabáty zaplňují nejen přehlídková mola, ale konečně i naše ulice. Chcete-li tedy i vy rozzářit nadcházející šedivé zimní dny, pak se při letošním nákupu zimního kabátu poohlédněte po něčem výraznějším.

Kabát tvoří důležitou součást šatníku snad každé ženy. Objevujeme se v nich od podzimu do jara, a tak se nikdo nemůže divit, že si při jeho pořizování pečlivě vybíráme. Nejvíce toužíme po kabátu, který je nejen originální a zajímavý, nechceme se přeci celou zimu objevovat v něčem, co má polovina našeho okolí, ale zároveň, aby byl kompatibilní s naším šatníkem.

Pakliže i vy váháte nad koupí některého výraznějšího kabátu, věřtě, že jak k barevnému, tak i ke kabátu se vzory, si můžete dovolit zkombinovat cokoliv, od jednobarevných sukní až po vzorované kalhoty. Nezapomínejme, že vzory se v poslední době hodně kombinují.

Těm, kterým barvy nic moc neříkají, snad pomohou kabáty plné vzorů, ať už tkaných nebo vyšívaných. Móda se v poslední době hodně inspiruje historií, a tak si můžeme vybírat jak z barevných lidových výšivek, tak i z bohatě zdobených brokátů.

K žádnému z kabátů, ať už k rovnému, áčkovému nebo volnému, nesmí letos chybět pásek. Výsí-li vám doma kabát, kterému pásek chybí, nezoufejte, ještě není nic ztraceno, ba právě naopak. Návrháři letos opět potvrdili, že kombinování je heslem číslo jedna a letošní kabáty přepásali odlišnými pásky.

Inspiraci můžete načerpat i na stránkách anglického návrháře Paula Smitha, který je znám právě svými veselými barevnými kombinacemi.

Paul Smith Podzim/Zima 07 Paul Smith Podzim/Zima 07 Paul Smith Podzim/Zima 07 Paul Smith Podzim/Zima 07 DVF Podzim/Zima 07 DVF Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Alberta Ferretti Podzim/Zima 07 Nicole Miller Podzim/Zima 07 Nicole Miller Podzim/Zima 07 Jill Stuart Podzim/Zima 07 Jill Stuart Podzim/Zima 07 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 Jill Stuart Podzim/Zima 07 Jill Stuart Podzim/Zima 07 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 Derek Lam Podzim/Zima 07 Derek Lam Podzim/Zima 07 Bruno Pieters Podzim/Zima 07 Bruno Pieters Podzim/Zima 07 Jill Stuart Podzim/Zima 07 Jill Stuart Podzim/Zima 07 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 GF Ferré Podzim/Zima 08 Zara Podzim/Zima 07 Zara Podzim/Zima 07 Zara Podzim/Zima 07 Zara Podzim/Zima 07
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
Anonymous Reaguj ko 0 ok +1

S tímto článek jste se úplně trefili! Kabát je ted naprostou nezbytností. Já si po letech koupila jeden červený. Sice není tak teplý, ale v tom podzimním počasí září, troufám si říci.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR