Julia: Styl je subjektivní

hlavní obrázek

Pětadvacetiletá Julia pochází z Ukrajiny, v Praze ale žije už devět let, a i přesto, že působí velmi mladě, je dokonce už i mladou paní s úspěšnou pracovní kariérou.

kloubouk a růžový top z Croa, džíny Pozitive kloubouk a růžový top z Croa, džíny Pozitive pruhovaný top, šátek a červené kalhoty H&M pruhovaný top, šátek a červené kalhoty H&M černé triko s potiskem April Devil, růžové psaníčko Atmospere černé triko s potiskem April Devil, růžové psaníčko Atmospere
 

S blogováním začala více než před rokem, kdy se inspirovala zahraničními blogerkami jako Chiarra Feragni nebo Jane Aldrige, jejichž blogy ostatně sleduje dodnes. Hlavním důvodem byla však její touha vyjadřovat se k módním novinkám, které ji jako módního nadšence zaujmou, případně inspirovat ostatní svými nápady i zážitky. 

"Inspirace je zajímavá právě tím, že ji můžete najít úplně ve všem. Nemusíte sledovat módní přehlídky, abyste získali přehled, nebo věděli co vám bude slušet. To, co nosíte, se musí líbít především vám." Juliinou velkou inspirací jsou jak módní časopisy, tak i retro filmy nebo kapely, v neposlední řadě jsou to ale i její kamarádky, rodina nebo jen lidé na ulici.

Co se týče módních obchodů má Julie ráda Stradivarius, Bershku nebo TopShop. Nákupem oblečení ale vše nekončí. Julia s oblibou nakoupené věci ještě dále upravuje, respektive jim dodává vlastní šmrnc.

Na módě se jí nejvíc líbí, že jde o vyjádření sebe sama svým vlastním kreativním způsobem. "Styl každého člověka je subjektivní, je to jeho pojetí a nejde o to, aby se líbil stoprocentně všem ostatním."

Své modely většinou vytváří každý den ráno a jen málokdy už večer ví, co si druhý den oblékne. "Ve většině případech jde o momentální rozhodnutí, nejčastěji sáhnu po jedné věci a kolem ní pak dotvářím zbytek." Posledních pár měsíců si svůj šatník nedokáže představit zvláště bez kostkovaných košil. "Nosím je často a mám je ráda hlavně pro jejich variace, jedna košile se dá nosit na XY způsobů", radí Julia.

Pro čtenářky Salonu má Julia malou radu na závěr: "Říďte se hlavně tím, co se vám líbí, noste to, v čem si sami připadáte pěkní a cítíte se sami sebou! Zaměřit se vždy na své přednosti a ne na případné nedostatky."

Pokud máte chuť poznat Julii blíže, pak vřele doporučujeme navštívit její blog styleandlavender.blogspot.com

kostkovaná košile Pimkie a džínové šortky H&M kostkovaná košile Pimkie a džínové šortky H&M kostkovaná košile Terranova, hnědé legíny a kozačky Zara kostkovaná košile Terranova, hnědé legíny a kozačky Zara černý kabát Veromoda, šátek H&M a černé kozačky Zara černý kabát Veromoda, šátek H&M a černé kozačky Zara
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR