Jitka: Ne každému se líbí, co nosíte

hlavní obrázek

Dnešní blogerka Jitka má k módě velmi blízko už od mala, neboť její maminka je dámskou krejčovou. Její láska k oblečení a stylingu se však prohlubuje s přibývajícím věkem čím dál tím víc.

prsteny sova H&M a zajíc Iam prsteny sova H&M a zajíc Iam tričko s potiskem H&M, šortky Bershka, sako ušité, brož Iam, boty Deichman tričko s potiskem H&M, šortky Bershka, sako ušité, brož Iam, boty Deichman legíny Zara, svetr Reserved, oxfordky Stradivarius a pásek i motýlí brož H&M legíny Zara, svetr Reserved, oxfordky Stradivarius a pásek i motýlí brož H&M
 

Vedle módy je jejím dalším velkým koníčkem fotografování. Nejčastěji proto kombinuje právě tyto dvě záliby a experimentuje i s tzv. módními fotografiemi. V prosinci loňského roku dokonce uspořádala i svoji první výstavu. "Asi největší zlomový okamžik pro mě nastal, když jsem se vrátila z dovolené v Paříži. Doma jsem zjistila, že jsem si přivezla daleko víc fotek lidí na ulici než samotných památek", vypravuje s úsměvem.

Postupem času se začal její počítač zaplňovat fotkami a inspirací, proto se Jitka rozhodla o svoji módní vášeň podělit s ostatními. Její blog byl dlouho bez názvu až jednoho dne narazila na větu, která jí doslova nadchla: „Nejkrásnějším kouskem ve vašem šatníku je vaše vlastní osobnost.“ Už ani neví, kdo ji vyslovil, ale Jitka s ní naprosto souhlasí!

Její další oblíbenou větu pronesla americké herečce Drew Barrymore, která kdysi řekla: „Ne každýmu se líbí to, co nosíte“, a i tím se Jitka řídí. V současné chvíli nosí nejraději saka, protože jsou hodně variabilní a každý outfit může vypadat jinak. "Jednou si k sáčku vezmete legíny, vytahané tričko, kecky a Ray-bany. Podruhé zase úzké džíny s tílkem, květovaným šátkem a botami na podpatku a vypadáte opět jinak. A to se mi líbí!" Jitka nikdy nezapomene každý svůj model doplnit náušnicemi, řetízky, broží nebo velkými prsteny.

Protože ještě studuje, nemůže si dovolit příliš drahé věci. V Brně, kde žije, proto nakupuje převážně v H&M, Zaře nebo Lindexu. V Praze vždy ráda navštíví obchod Stradivarius a ve Vídni American Apparel. Ráda si také vytváří vlastní DIY věci, především plátěné tašky s různými potisky.

Další novinky z módního světa Jitky, ale i jejího života, najdete na jejím blogu jitasekfashion.blogspot.com.

bílé šaty Stradivarius, kabelka Orsay, prstýnek F&F, balerínky Deichman bílé šaty Stradivarius, kabelka Orsay, prstýnek F&F, balerínky Deichman bílé šaty Stradivarius, kabelka Orsay, prstýnek F&F, balerínky Deichman bílé šaty Stradivarius, kabelka Orsay, prstýnek F&F, balerínky Deichman pončo H&M, legíny Bershka, velká černá taška Stradivarius a náramek Promod pončo H&M, legíny Bershka, velká černá taška Stradivarius a náramek Promod tzv. school outfit, džíny, košile Lindex, brýle Urban Outfiters, poslední dobou moje nejoblíbenější taška z Nextu tzv. school outfit, džíny, košile Lindex, brýle Urban Outfiters, poslední dobou moje nejoblíbenější taška z Nextu krajkové šaty, sluneční brýle a boty H&M, naušnice Pimkie, sako mi ušila maminka a kabelka je z Orsay krajkové šaty, sluneční brýle a boty H&M, naušnice Pimkie, sako mi ušila maminka a kabelka je z Orsay proužkované sako, boty a modré naušnice H&M, rifle Zara, tričko Pimkie, náramek Promod a kabelka z obchodu Stradivarius proužkované sako, boty a modré naušnice H&M, rifle Zara, tričko Pimkie, náramek Promod a kabelka z obchodu Stradivarius DIY plátěná taška DIY plátěná taška
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR