Jeremy Scott v Praze

hlavní obrázek

Speciální host letošního Designbloku americký návrhář Jeremy Scott představil v úterý svoji novou zábavnou kolekci adidas Originals by Jeremy Scott. 

instalace kolekce adidas Originals na Designbloku instalace kolekce adidas Originals na Designbloku instalace kolekce adidas Originals na Designbloku instalace kolekce adidas Originals na Designbloku
 

Novou kolekci adidas Originals by Jeremy Scott pro letošní podzim/zimu charakterizují Jeremyho designy inspirované džunglí velkoměsta a vojenskou módou. 

Mezi velké fanoušky Jeremyho tvorby patří i řada známých osobností, včetně amerických zpěvaček Madonny, Rihanny, Katy Perry nebo Lady GaGa, pro níž vytvořil Jeremy i řadu kostýmů.

Instalaci kolekce adidas Originals by Jeremy Scott, která je k vidění do něděle v Superstudiu Designbloku v Hybernské ulici 5 na Praze 1, vytvořilo designérské duo Roman Vrtiška a Vladimír Žák.

Kolekce oblečení je k dostání ve značkové prodejně adidas Originals Store v Jungmannově 34 na Praha 1,  kde bude v sobotu 8. října od 14.30 probíhat i autogramiáda Jeremyho Scotta.

Více info na: www.adidas.cz

návrhář Jeremy Scott s designéry instalace, Vladimírem Žákem a Romanem Vrtiškou návrhář Jeremy Scott s designéry instalace, Vladimírem Žákem a Romanem Vrtiškou Jeremy Scott v instalaci adidas Originals na Designbloku Jeremy Scott v instalaci adidas Originals na Designbloku Jeremy Scott v instalaci adidas Originals na Designbloku Jeremy Scott v instalaci adidas Originals na Designbloku designéři instalace Vladimír Žák a Roman Vrtiška designéři instalace Vladimír Žák a Roman Vrtiška
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR