Jeremy Scott pro Adidas Originals

hlavní obrázek

Americký návrhář Jeremy Scott je znám nejen svojí vlastní tvorbou, ale také spoluprácemi se sportovním gigantem Adidas. 

Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas
 

Letos přichází značka Adidas Originals opět s další unikátní a neotřelou limitovanou kolekcí oblečení, které si zamilují všichni, jenž tradiční sportovní oblečení považují za nudné a málo originální.

I přesto, že se Jeremy Scott nechal při tvorbě podzimní kolekce inspirovat především divočinou, která je pro něj tak typická, lze mezi modely zahlédnout i oblečení s tradičními vojenskými prvky. A nebyl by to Jeremy, kdyby nepřišel s překvapením. Pro tuto kolekci navrhl džíny s křídly na předních kapsách pojmenované Adidas Originals Denim.  

Limitovaná kolekce Adidas Originals by Jeremy Scott nabízí i další zajímavé detaily jako například kovové ozdoby na tričkách, roztržené zadní části pánské bundy od drápů leoparda nebo tenisky ve tvaru medvídka pandy. Za zmínku rozhodně stojí i teplákový smoking s tygřími pruhy s názvem JS Tuxedo Jacket Tiger, který mimo jiné patří mezi Jeremyho osobní favority.

Kolekce obsahující 36 kusů oblečení a 12 páru bot bude k dostání v průběhu letošního podzimu a zimy v pražské prodejně Adidas Original Store na Jungmannově náměstí

Více info na: www.adidas.com

Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas Jeremy Scott for Adidas
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR