Jeremy Scott opět pro Adidas

hlavní obrázek

Hodně lidí se to bojí vyslovit, ale je to pravda: Jeremy Scott navrhl další šílenou kolekci, se kterou opět vybočuje z davu.

zelené dámské tenisky Jeremy Scott for Adidas zelené dámské tenisky Jeremy Scott for Adidas zelené lesklé tenisky Jeremy Scott for Adidas zelené lesklé tenisky Jeremy Scott for Adidas
 

Jeho kolekce podzim/zima 2012 je znovu plná barev, květů a mezi novinku patří i medvídci. Dalším zdrojem inspirace je technologie představující otisky počítačové klávesnice na sportovních kombinézách a na dámských šatech. 

Další zbrusu nové kousky patří zvláště kultovním teniskám Superstar 80's s vylepšenou gumovou podrážkou na klínu. 

Kolekce obsahuje celkem 36 kusů oblečení a 18 páru bot. My se na ní můžeme těšit ke konci srpna v pražské prodejně Adidas Original Store na Jungmannově náměstí. 

Více info na: www.adidas.cz/jeremy-scott

dámské duhové šaty se vzorem Jeremy Scott for Adidas dámské duhové šaty se vzorem Jeremy Scott for Adidas dámská zelená mikina a růžové legíny Jeremy Scott for Adidas dámská zelená mikina a růžové legíny Jeremy Scott for Adidas pánská barevná bunda a duhové tepláky Jeremy Scott for Adidas pánská barevná bunda a duhové tepláky Jeremy Scott for Adidas pánská modrá kombinéza s kytkami Jeremy Scott for Adidas pánská modrá kombinéza s kytkami Jeremy Scott for Adidas
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR