Jemná elegance Tima Van Steenbergena

hlavní obrázek

Dnes pokračujeme na vlně belgických návrhářů. Po úspěšném rebelovi Walter Van Beirendonckovi se podíváme blíže na Tima Van Steenbergena.

dámské bílé minišaty Tim Van Steenbergen dámské bílé minišaty Tim Van Steenbergen dámské bílé volné sako a dámská černá sukně s vysokým pasem Tim Van Steenbergen dámské bílé volné sako a dámská černá sukně s vysokým pasem Tim Van Steenbergen
 

Stejně jako Walter i Tim absolvoval Královskou akademii výtvarných umění v Antverpách. Svoji první kolekci představil v roce 2002 v Paříži a ve stejném roce si založil i svoji společnost Mitzlavv bvba.

Tim Van Steenbergen klade především velký důraz na propracované detaily a na vysoký standard kvality a i přesto, že navrhuje z velké části dámskou i pánskou módu, nezapomíná ani na doplňky jako jsou sluneční brýle nebo ručně zhotovená obuv.

Móda pro ženy i celebrity

Vedle tradičních kolekcí rád navrhuje i kostýmů pro divadelní a operetní představení. Jeho modely si oblíbila řada celebrit jako například zpěvačka Rihanna nebo herečka Misha Barton. Návrhář měl také tu čest navrhovat oblečení pro belgickou královskou rodinu.

Luxus na jaro

Jeho letošní jarní kolekce pro ženy je velice elegantní, přesto však ležérní, a to díky volným střihům a řasení látek. Základní barvy kolekce jsou bílá a černá. Její velkou část tvoří šaty a sukně s délkou pod kolena, což dotváří nádech celé kolekce do retro stylu 50. let. Jestli právě hledáte nevšední ideální malé černé šaty, tak inspiraci může najít právě u Tima Van Steenbergena. Jeho oblečení je pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj půvab, a přesto si ponechat nárok na pohodlí.

Více info na: www.timvansteenbergen.com

dámské černé šaty Tim Van Steenbergen dámské černé šaty Tim Van Steenbergen dámský černý komplet černá sukně a černé řasené sako Tim Van Steenbergen dámský černý komplet černá sukně a černé řasené sako Tim Van Steenbergen dámské bílé šaty Tim Van Steenbergen dámské bílé šaty Tim Van Steenbergen dámský černý klobouk se závojem Tim Van Steenbergen dámský černý klobouk se závojem Tim Van Steenbergen dámské béžové řasené šaty Tim Van Steenbergen dámské béžové řasené šaty Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s béžovými detaily Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s béžovými detaily Tim Van Steenbergen černé minišaty Tim Van Steenbergen černé minišaty Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s leskem Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s leskem Tim Van Steenbergen dámské černobílé šaty Tim Van Steenbergen dámské černobílé šaty Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s leskem Tim Van Steenbergen dámské černé šaty s leskem Tim Van Steenbergen dámské zdobené černé sako Tim Van Steenbergen dámské zdobené černé sako Tim Van Steenbergen dámský černý letní overal Tim Van Steenbergen dámský černý letní overal Tim Van Steenbergen černá dámská volná sukně Tim Van Steenbergen černá dámská volná sukně Tim Van Steenbergen pruhované černobílé šaty Tim Van Steenbergen pruhované černobílé šaty Tim Van Steenbergen ámské černé zavinovací šaty Tim Van Steenbergen ámské černé zavinovací šaty Tim Van Steenbergen černé šaty se širokou sukní Tim Van Steenbergen černé šaty se širokou sukní Tim Van Steenbergen dámské zdobené černé sako Tim Van Steenbergen dámské zdobené černé sako Tim Van Steenbergen dámské černé šaty se širokou sukní Tim Van Steenbergen dámské černé šaty se širokou sukní Tim Van Steenbergen dámské bílé volné tílko a černá pozdrová sukně Tim Van Steenbergen dámské bílé volné tílko a černá pozdrová sukně Tim Van Steenbergen dámské bílé šaty s řasením a dámské černé sako Tim Van Steenbergen dámské bílé šaty s řasením a dámské černé sako Tim Van Steenbergen
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR