Jdete kamarádce na svatbu?

hlavní obrázek

Vybrat si vhodné svatební šaty je nelehký, ale krásný úkol. Každá žena se jistě někdy zasnila a představila si ty nejhezčí svatební šaty.

Šaty pro svatební hosty Šaty pro svatební hosty Šaty pro svatební hosty Šaty pro svatební hosty
 

Co si obléct na svatbu?

Svatby se ale neúčastní jen nevěsta a ženich (o oděvu pro ženicha se zmíníme příště). Svatby se účastní i hosté.

A vybrat si vhodné šaty coby host na svatbu kamarádky nebo kamaráda, řekněme si na rovinu, také není nejjednodušší úkol.

Džíny a tričko nechte doma!

V prvním případě je nutné myslet na to, abyste svou krásou nepřebila krásu nevěsty. Na svatbě musí být vždy nejkrásnější nevěsta. Takže v případě, že jste byla pozvána na svatbu té největší šeredy z okolí, pokuste se vypadat ještě šeredněji. Je to přece den určený jen a jen vaší kamarádce. To ovšem neznamená, že si vezmete džíny a tričko, které jste měla na sobě minulý víkend u táboráku… Zkrátka pro svatební hosty není žádoucí oblečení výstřední, příliš odhalující a křiklavé barvy také raději nechte na diskotéku.

Decentní, mírně slavnostní oděv.

Naopak je vítán decentní, mírně slavnostní oděv. Konkrétněji si dovoluji zmínit světlé kostýmky, či šaty s květinovým potiskem… Vzhledem k tradici, že všechny světlé odstíny jsou považovány za odstíny štěstí, je vhodnější ladit váš svatební outfit hosta ladit do světlejších tónů. Raději bych ale volila světlé odstíny v různých barvách, jen bílá by měla být zapovězena - aby se vám nestalo to, před čímž jsem varovala v úvodu článku – že budete svou krásou a zářivostí vynikat nad samotnou nevěstou.

Takže, chystáte-li se na nějakou tu veselku, přeji nevěstě mnoho štěstí a doufám, že napříště budu psát o potížích s výběrem šatů pro nevěsty a můj článek bude samozřejmě aktuální jako tento, kdy se chystám na svatbu coby host.

Více inspirace můžete najít například v americkém e-shopu Net-a-porter, ze kterého pocházejí i námi vybrané modely.

Vivienne Westwood Vivienne Westwood Emilio Pucci Emilio Pucci Oscar De La Renta Oscar De La Renta Emilio Pucci Emilio Pucci Halston Halston Emilio Pucci Emilio Pucci DKNY DKNY Tibi Tibi
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR