Jarní šatník do města

hlavní obrázek

Pokud i vy patříte mezi vytížené ženy a stejně jako většina z nás už nevíte, co na sebe či jak si oživit svůj šatník, pak vás snad potěší jarní inspirace od britského návrháře Paula Smitha.

 

Paul Smith patří mezi návrháře, kteří se nebojí barev ani vzorů. Jeho kolekce jsou každým rokem zaplaveny barevným oblečením, a to jak pro dámy, tak i pro pány.

Barvy jsou úžasné především tím, že každého rázem promění. Stačí jeden kousek  oblečení  výraznější barvy a rázem je z vás jiný člověk.

Pokud barvy nejsou vaší silnou stránkou, zkuste alespoň barevné doplňky, které spolehlivě oživí každý pracovní kostýmek.

Při výběru jarních šatiček se určitě nebojte více se odvazát a ponořit se do záplavy všech možných vzorů, od jemných květinových až po výrazné abstraktní. Přece kdy jindy si více vyhrát se vzory, než právě na jaře a v létě!

Více info na: www.paulsmith.co.uk

Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09 Paul Smith (Black) Jaro/Léto 09
autor: Linda

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR