Jarní inspirace pro pány

hlavní obrázek

Přehlídková mola slavných návrhářů přitahují pozornost módních časopisů po celém světě, a to vždy minimálně dvakrát do roka. Nepřetržitou a zároveň i největší přehlídku módy však najdete přímo na ulici.

kostkované košile jsou v poslední době populární kostkované košile jsou v poslední době populární
 

Popularita street fashion blogů, které pouliční módu mapují, neustále stoupá a paradoxně začínají mít i čím dál tím větší vliv na tvorbu samotných módních designérů.

Jedním takovým je i německý blog Modedorf, který před více než třemi lety založil Claudio Weber a který jako vůbec první začal dokumentovat módu skutečných lidí v ulicích Düsseldorfu.

Za dobu své existence se stal Modedorf velice populární, a to nejen v Německu. Před pár dny se proto Claudio rozhodl přesunout blog ze známé blogerské sítě Blogger na svoji vlastní doménu Modedorf.de a obsah stránek rozšířit vedle módy i o umění, hudbu, prostě vše, co ho baví a zajímá.

Se svým fotoaparátem, který nosí stále při sobě, fotografuje lidi, jenž ho upoutají svým osobitým stylem. To je pro něj jediné měřítko, neboť módní trendy nesleduje.

Pánové z Claudiova blogu jsou skvělým důkazem toho, že muži nemusí sledovat módní časopisy, ani chodit pořád v oblecích. Stačí mít jen trochu chuti experimentovat a nebát se projevit svoji kreativitu. Vítejte v ulicích Düsseldorfu!

Více info na: modedorf.blogspot.com

blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf blog Modedorf látkové tašky sluší i mužům látkové tašky sluší i mužům tvídový kabát, šála i triko s potiskem v jedné barvě tvídový kabát, šála i triko s potiskem v jedné barvě pánská vestička skvěle oživí sportovní model pánská vestička skvěle oživí sportovní model červeno-černý šátek dokonale sladěný s černým svetrem a červenými džíny červeno-černý šátek dokonale sladěný s černým svetrem a červenými džíny návrat stylu 60. let pronikl i do pánské módy návrat stylu 60. let pronikl i do pánské módy světlé džíny rozzáří nejeden jarní outfit světlé džíny rozzáří nejeden jarní outfit i celošedivý komplet může být zajímavý, je-li sestaven s různých odstínů i celošedivý komplet může být zajímavý, je-li sestaven s různých odstínů elegantní oblek doplněný šátkem Palestina elegantní oblek doplněný šátkem Palestina péřová bunda zahřeje za každého počasí péřová bunda zahřeje za každého počasí
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR