Jaké vybírat ponožky

hlavní obrázek

Proč věnovat celý článek něčemu tak světskému jako ponožky? Prostě proto, že příliš mnoho mužů zkazí jinak celkově dobrý vzhled nošením špatného druhu ponožek.

šatové ponožky šatové ponožky šatové ponožky šatové ponožky šatové ponožky šatové ponožky světle a tmavě fialové ponožky Happy Socks, typ Purple Two-pack (€ 12) světle a tmavě fialové ponožky Happy Socks, typ Purple Two-pack (€ 12) světle a tmavě modré ponožky Happy Socks, typ Blue Two-pack (€ 12) světle a tmavě modré ponožky Happy Socks, typ Blue Two-pack (€ 12) světle a tmavě zelené ponožky Happy Socks, typ Green Two-pack (€ 12) světle a tmavě zelené ponožky Happy Socks, typ Green Two-pack (€ 12) černé ponožky Happy Socks, typ Black Two-pack (€ 12) černé ponožky Happy Socks, typ Black Two-pack (€ 12)
 

Ve skutečnosti je několik pravidel, které jsou klíčem k ověření si, zda jste schopni dotáhnout vaše jinak pečlivě vybrané kousky oblečení k dokonalému celku.

Bílé ponožky

Pravděpodobně jedno z největších módních faux pas. Pakliže si navlečete bílé ponožky jinam než do tělocvičny, nebo pro vybrané druhy sportovních aktivit, faux pas je na světě. Dokonce i k džínům by měly být bíle ponožky tabu. Zkrátka bílé ponožky si držte dále od svého elegantního šatníku.

Večerní obuv vyžaduje večerní ponožky

Pokud se chystáte vyrazit si ve večerní obuvi, nestačí natáhnout si jakékoli černé ponožky. Sportovní ponožky také totiž mohou být černé, ale oproti šatovým ponožkám jsou objemnější a zhotovené z těžší bavlny. Ponožky pro večerní obuv jsou z tenkého a kvalitního materiálu. V takových ponožkách vklouznete do svých černých lakýrek jako po másle.

Tajemství barev

Ať už jde jen o váš osobní pocit nebo o slečnu, před kterou se po vydařeném rande večer odhalíte, pamatujte, že barva ponožek by měla ladit se spodním prádlem. Opravdu! Barva ponožek by měla více odpovídat barvě prádla než barvě bot.

Nezapomínejte pravidelně obnovovat vaši ponožkovou výbavičku

Ponožky mají sklon k rychlému opotřebování. Nejsou-li z kvalitní bavlny, díry se na nich udělají raz dva. A nemusíte mít přímo ponožky děravé, stačí, aby černé ponožky byly šedé, a váš elegantní vzhled utrpí náhle hluboké trhliny. Nové ponožky proto kupujte nejméně jednou za šest měsíců.

Výstřední ponožky – pouze za zdmi vašeho domova

Jistě. Kupovat ponožky s oblíbenými hrdiny kreslených seriálů nebo velice oblíbené ponožky s lebkami je skvělá zábava. Stejně tak tlusté ponožky by měly zůstat vyhrazeny pouze pro zimní radovánky.

Ponožky, kraťasy a sandály. Nikdy!
Další častá chyba. Ponožky s kraťasy dělají vaše nohy kratší a zavalitější. Kde jsou ponožky ke kraťasům povoleny, je snad jedině tenis. Co je ale naprosto zapovězeno, snad ani není nutné připomínat, jsou ponožky se sandály. K tomu není co dodat!

Více info na: www.happysocks.com

zábavné ponožky zábavné ponožky zimní ponožky zimní ponožky zábavné ponožky zábavné ponožky zábavné ponožky zábavné ponožky domácí ponožky domácí ponožky tmavě zelené ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) tmavě zelené ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) vánoční ponožky vánoční ponožky tmavě šedé ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) tmavě šedé ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) vánoční ponožky vánoční ponožky tmavě modré ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) tmavě modré ponožky s jemným vzorkem Happy Socks, typ Dashed Line (€ 8) vánoční ponožky vánoční ponožky černé ponožky s proužkem Happy Socks, typ Modal (€ 8) černé ponožky s proužkem Happy Socks, typ Modal (€ 8) černé ponožky s proužkem Happy Socks, typ Modal (€ 8) černé ponožky s proužkem Happy Socks, typ Modal (€ 8) červené ponožky s proužkem Happy Socks, typ Thin Stripe (€ 8) červené ponožky s proužkem Happy Socks, typ Thin Stripe (€ 8) barevné ponožky Happy Socks, typ Argyle (€ 8) barevné ponožky Happy Socks, typ Argyle (€ 8) barevné ponožky Happy Socks, typ Argyle (€ 8) barevné ponožky Happy Socks, typ Argyle (€ 8)
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
Balu Reaguj ko -3 ok 0

Farba ponožiek musí sedieť k farbe nohavíc, nie topánok! Ak má sedieť aj ku bielizni, treba prispôsobiť bielizeň. Mimochodom, súčasný hit k obleku sú pruhované ponožky (podobné a ladiace s kravatou). Okrem sandálov sa ponožky nenosia nikdy ani ku palubovkám a šoférskym mokasínom.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR