Ivana: Módu miluju, ale pohodlí víc!

hlavní obrázek

Svůj první blog si Ivana, žijící na Slovensku, založila již ve 14 letech a stejně jako hodně jiných blogerek na něj dávala jen fotky z přehlídek nebo módních kampaní.

květované šaty Peacocks květované šaty Peacocks baloňák Primark London (£ 20) baloňák Primark London (£ 20) hnědá bunda second hand (1 €), černý klobouk (5 €) hnědá bunda second hand (1 €), černý klobouk (5 €) kožená bunda (25 €), modrobílé šaty DIY, boty second hand (2 €), černý klobouk (5 €) kožená bunda (25 €), modrobílé šaty DIY, boty second hand (2 €), černý klobouk (5 €)
 

Současný blog s názvem Long Live Rock´n´roll, na který umísťuje především své vlastní fotografie, si vytvořila před rokem a půl.

Překvapivě vstává tato mladá studentka každý den do školy v 5 hodin ráno, neboť školu má už od 7 a cesta jí trvá skoro hodinu. Své oblečení si proto většinou rozmýšlí už před spaním. "Párkrát se ale už stalo, že se mi oblečení druhý den ráno nelíbilo, díky čemuž jsem přišla pozdě i do školy", směje se Iva provinile.

Jako každá dívka miluje boty, šaty a brýle, respektive vše, co dělá dívku dívkou a přitažlivou. Momentálně jí v módě nejvíc těší návrat tzv. platform. "Vysoké podpatky mi vždy znepříjemňovali život. Platformy vřele doporučuji každému. Alespoň jedny wedges nesmí chybět, čím vyšší tím lepší," doporučuje.

Módní trendy ale nijak zvlášť nevyhledává. I přesto, že je to trend, nenosí Iva v létě téměř žádné barvy a v zimě určitě neriskuje zápal plic jen proto, aby ukázala své nové šperky. "Módu miluju, ale pohodlí víc!"

Své oblečení má Iva ráda, ale že by k nim měla nějaký zvláštní citový vztah se říct nedá. Snad až na jeden speciální kousek, kterým je svetr po jejím dědečkovi: "Je to ten nejteplejší a nejměkčí XXL svetr, který bych nevyhodila, ani kdyby měl 100 děr a byl téměř rozpadlý," popisuje nadšeně. V současné chvíli by ale Iva nedala dopustit ani na svoji koženou bundu nebo již zmíněné platformy.

Z návrhářů Ivu nejvíce zaujala Beata Rajská, původem ze Slovenska, dnes ale žijící v Čechách. "Její večerní šaty mi nejednou vyrazili dech." Co se týče e-shopů, tak mezi Ivy top patří bez pochyby Love Spell, který nabízí nádherné věci za skvělé ceny.

Samozřejmě, že sleduje i velké množství blogů. Víc ji baví české blogerky než ty slovenské, např. Sophie, Danny Rose nebo Coookies with milk. Ale i na Slovensku se najde pár šikovných a originálních dívek jako je Roberta the Rimbaud, Paramore, Lee Plee a mnoho jiných.

Na závěr se samozřejmě nezapomeneme Ivy zeptat i na malou módní radu. "Pokud jste v koncích a nevíte, co na sebe, černá to zachrání vždycky, protože je velmi ženská a elegantní."

Je-li vám Iva sympatická stejně jako její módní styl, pak doporučujeme nenechat si ujít i její blog ivanaewsulavikova.blogspot.com

černý svetřík second hand (1 €), sukně second hand (1 €) černý svetřík second hand (1 €), sukně second hand (1 €) černé šaty second hand (1 €) černé šaty second hand (1 €) černá bunda second hand (1 €), sukně DIY černá bunda second hand (1 €), sukně DIY baloňák H&M (20 €), šortky second hand baloňák H&M (20 €), šortky second hand černá košile second hand (1 €) černá košile second hand (1 €) černé platformy (53 €), nejpohodlnější boty jaké mám černé platformy (53 €), nejpohodlnější boty jaké mám
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR