Inspirace z New Yorku

hlavní obrázek

Naposledy jsem se v rámci zahraniční street fashion podívali za slečnami do Kolína nad Rýnem. Dnes zavítáme na druhý konec světa, a to do New Yorku.

 

Už  i nám v Čechách přituhuje, a co si budeme povídat, chmurné počasí nám nejenže ubírá pozitivní energii a dobrou náladu, ale také nás přímo vybízí k tomu se zahalovat od hlavy až k patě tmavými a stejně tak chmurnými oděvy, které nikomu z nás nepřidají. Nechme se proto inspirovat holčinami z New Yorku, které se rozhodly proti šedivému počasí bojovat krásně barevným a pestrým oblečením. Uznejte sami, nezvedne se vám hned nálada při pohledu na ně!

Více na: Discofunbath.blogspot.com

blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath blog Discofunbath
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR