Indie kid: Neohlížejte se na trendy!

hlavní obrázek

Mladá blogerka Terka alias Indie kid si vede svůj blog již přes rok. Vedle módy na něm najdete z času na čas i zajímavé recepty, tipy na pěkné filmy, DIY tipy, prostě vše, co Indie právě zažívá a má chuť se o to podělit s ostatními.

trenčkot F&F, pruhované šaty H&M, hnědá brašna vintage trenčkot F&F, pruhované šaty H&M, hnědá brašna vintage barevné tričko Pull&Bear, světlý cardigan New Yorker, hnědá aktovka vintage, mašle kus látky barevné tričko Pull&Bear, světlý cardigan New Yorker, hnědá aktovka vintage, mašle kus látky hnědá prošívaná kabelka Gate, tričko Stradivarius, kožená bunda z Austrálie hnědá prošívaná kabelka Gate, tričko Stradivarius, kožená bunda z Austrálie černá kožená taška, prstýnek H&M, legíny C&A, džínová košile Tally Weijl černá kožená taška, prstýnek H&M, legíny C&A, džínová košile Tally Weijl
 

Svůj blog si Indie založila minulý rok v lednu. Předtím měla blog na stránkách Blog.cz, ale ten byl hlavně „deníčkový“. Psala na něj skoro 3 roky, ale poté, co se začala zajímat víc o módu a sledovat i různé módní blogy, řekla si, že to zkusí taky. Dnes si už svůj život bez blogování neumí skoro ani představit.

Skuteční lidé jako zdroj inspirace

Plnit však stránky stále novým obsahem a vlastními fotografiemi není přeci jen tak jednoduché, a proto nás zajímalo, kde hledá Indie inspiraci a co jí pomáhá přicházet se stále novými nápady. "Nejvíc se inspiruji 'opravdovými lidmi', tedy těmi, které denně potkávám. V Česku sice oblékání ještě není na tak dobré úrovni, ale přece jen stále častěji vídám skvěle oblečené lidi, a to hlavně na různých akcích. Na druhou stranu nevýhoda akcí, kde se pohybuje hodně 'stylových' lidí je, že si vždycky říkám, že jsou tam všichni mnohem lépe oblečení než já a že se svým blogem se můžu jít zahrabat," dodává pobaveně.

Bohužel si v Čechách stále ještě nemůžeme moc vybírat, a proto Indie nakupuje ve známých obchodech jako jsou H&M, Zara, Stradivarius, Pull&Bear nebo New Yorker. Její velkou láskou jsou ale i second-handy, kde se dá najít oblečení z obchodů, které u nás nejsou a navíc za pár korun. No a pochopitelně nesmíme zapomenout ani na skříně babiček, dědečků a jiných rodinných příslušníků. Překvapivě návrháře moc nesleduje a po jejich kouscích nijak zvlášť netouží. Tohle ji prostě "moc nebere".

Nejoblíbenější blog
Samozřejmě, že sleduje blogy i svých kolegyň. "Můj asi nejoblíbenější český blog je Teruny blog. Sice se poslední dobou trochu změnila, ale mně to nevadí. Člověk se musí nějak vyvíjet, nesmí nudit sám sebe. Pro mě je to jeden z nejinspirativnějších lidí na blogové scéně. Dále mě baví třeba Nika Chic, Fresshion, XpixieX, Heels in Prague, CrazyPig, ze zahraničních to jsou pak FashionToast, Song of style nebo Birds of a feather flock together."

Na módě jí nejvíc líbí, že jde především o zábavu. Baví ji vytvářet outfity, zkoušet si oblečení, promýšlet si, co s čím kombinovat. Momentálně jí nejvíce chytly aktovky a lá Alexa Mullberry. V poslední době je tak trochu i sbírá. "Moje outfity většinou vznikají tak, že si prostě vezmu nějakou jednu „základní“ zajímavou věc a k té potom doplňuji ostatní - svetr, boty, taška, doplňky, kabát. Outfity si dokonce i někdy zapisuji, a když potom nevím, co na sebe, kouknu se do zápisníku a mám to," vysvětluje Indie jak zrychlit čas strávený před otevřenou skříní.

Rada na závěr

Na závěr si neodpustíme zeptat se Indie na jednu osvědčenou módní radu. "Neohlížejte se na trendy. Není nic špatného na tom, se trendy inspirovat, ale nosit něco jen proto, že je to IN nebo naopak nekoupit si něco, co se mi líbí, jen proto, že příští sezonu už to IN nebude, je hloupost. Pokud se někomu nelíbí, jak se oblékáte, je to jeho problém."

Zajímá-li vás jak se na trendy neohlíží sama Indie, a přitom stále vypadá trendy či dokonce IN, pak se nezapomeňte podívat na její blog: stopmakingtheeyesatme.blogspot.com

tmavě modrý svetr Takko, růžová sukně Zara, černá kabelka New Yorker, klobouk vintage, pruhované tričko z Austrálie tmavě modrý svetr Takko, růžová sukně Zara, černá kabelka New Yorker, klobouk vintage, pruhované tričko z Austrálie černý kabát Stradivarius, tričko z Austrálie, čelenka černý kabát Stradivarius, tričko z Austrálie, čelenka světle béžový trenčkot F&F, brašna vintage, šaty New Yorker světle béžový trenčkot F&F, brašna vintage, šaty New Yorker parka New Yorker, košile H&M, taška DIY parka New Yorker, košile H&M, taška DIY kožená bunda z Austrálie, košile H&M, taška DIY kožená bunda z Austrálie, košile H&M, taška DIY kostkovaná košile, tmavě modrý kabát, hnědý pásek H&M, hnědá kožená taška, černá pletená čepice New Yorker kostkovaná košile, tmavě modrý kabát, hnědý pásek H&M, hnědá kožená taška, černá pletená čepice New Yorker
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR