IM King: Jsem král!

hlavní obrázek

Pokud pozorně čtete náš internetový časopis, nebo sleduje streetwearovou módu, kalifornská skatová značka IM King vám určitě není cizí. Tihle králové pouličních oděvních gangů mají tak trochu levicový přístup.

pánská bunda Grey Heartbreak ($ 65) pánská bunda Grey Heartbreak ($ 65) pánské černé triko s potiskem  Spread Love ($ 18) pánské černé triko s potiskem Spread Love ($ 18)
 

To ovšem neznamená, že by nevytvářeli plnohodnotnou komerční módu. V jejich nabídce naleznete řadu zajímavých pánských trik, košilí, mikin, bund i doplňků s nápaditými grafickými potisky, které odrážejí současnou mladou kulturu a reflektují streetové trendy s vtipem a elegancí. Jiní jsou pouze přístupem.

Udělej si sám

Princip Do It Yourself, zkráceně DIY, spočívá v určité svépomoci. Je to způsob tvorby, kdy se autoři snaží obejít bez cizí pomoci, poradit si bez reklamy, sponzorů a nadnárodních korporací. Často nereflektují vnější pravidla, nenechávají se omezovat a tvorba samotná je pro ně více koníčkem než byznysem.

Tahle praktika je známá už od pradávna. Jde o takzvanou tvorbu lidí pro lid, a ačkoliv se dříve uplatňovala především v řemeslné výrobě, dnes je hlavně jedním ze způsobů určitého kreativního vyjádření. Používají ji umělci, hudebníci a ano, často také módní tvůrci. V podstatě nejde o nic složitého. Stačí vám vlastní sítotisk a spousta chuti, elánu a kreativity.

Kulturní koláž mladé generace

Pokud je vám tedy tento způsob blízký a toužíte pořídit si do svého šatníku nějaké nové triko nebo košili, navštivte e-shop IM King a račte vybírat. Grafické náměty pracují se současnými kulturními ikonami a kolážovitým způsobem odrážejí vlastní životy tvůrců - hudbu, sex, lásku, sport, párty, umění i trendy, zkrátka věci, kterými běžně tráví čas mladá generace. Zkuste třeba bílé triko „We The Leaders“, nebo bleděmodré „Im King or die“. Jaro se pomalu blíží a brzo bude čas vyrazit bez zimní bundy!

Více info na: shop.imking.com

pánská kostkovaná košile Bishop ($ 70) pánská kostkovaná košile Bishop ($ 70) pánská kostkovaná košile Jigsaw ($ 70) pánská kostkovaná košile Jigsaw ($ 70) pánská kostkovaná košile Rubix ($ 70) pánská kostkovaná košile Rubix ($ 70) pánské bílé tričko s potiskem Basket Case ($ 18) pánské bílé tričko s potiskem Basket Case ($ 18) pánské černé tričko s potiskem Bearbot ($ 26,95) pánské černé tričko s potiskem Bearbot ($ 26,95) pánské šedivé tričko s potiskem Brainstorm ($ 18) pánské šedivé tričko s potiskem Brainstorm ($ 18) pánské černé tričko s potiskem Hurricane Jane ($ 18) pánské černé tričko s potiskem Hurricane Jane ($ 18) pánské červené tričko s potiskem Cherry Poppers ($ 18) pánské červené tričko s potiskem Cherry Poppers ($ 18) pánské červené tričko s potiskem Love ($ 18) pánské červené tričko s potiskem Love ($ 18) pánské bílé tričko s potiskem Mic Check ($ 18) pánské bílé tričko s potiskem Mic Check ($ 18) pánské bílé tričko s potiskem Mixtape ($ 18) pánské bílé tričko s potiskem Mixtape ($ 18) pánské bleděmodré tričko s potiskem  Skinny Dippin ($ 18) pánské bleděmodré tričko s potiskem Skinny Dippin ($ 18)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR