The 2 Bandits: I boty chtějí změnu!

hlavní obrázek

Když vás začnou nudit staré kozačky, nevyhazujete je. Pořiďte jim nový pásek či řemínek a rázem z nich máte docela jinou botu. Jednoduchý nápad, ale k nezaplacení.

pásky na boty kovové pásky na boty kovové pásky na boty - mašle pásky na boty - mašle řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek
 

Asi to znáte, koupíte si nové drahé boty, protože máte pocit, že se vám nikdy neokoukají a budete je nosit řadu let. Jenže oni se okoukají, a to docela rychle. Co pak? Vyhodit peníze za nové? Ne každý na to ovšem má. Půjčovat si boty s kamarádkou? Tak to máte štěstí, že máte stejně velkou nohu! Přestříkat je sprejem třeba na růžovo? Nezoufejte. Máme pro vás skvělý tip. Jmenují se The 2 Bandits a jejich doménou jsou šperky pro boty.

Kupte svým kozačkám náramek!

Asi je to problém hlavně zimního období, protože léto proběháme v teniskách, balerínkách a žabkách, co se dají pořídit za pár korun. Málokdo si však pořizuje na zimu patnáctery kozačky. S elegantním řešením přišly Erica Chan a Tamar Wider, které se potkaly v New Yorku a společné koníčky a zájmy je dovedly až k založení vlastní firmy. Nabídly totiž botám nejrůznější pásky a řemínky, kterými je můžete oživit a ozvláštnit, aby se nenudily.  

Jejich použití je jednoduché. Řemínky se upevní pomocí přezky kolem kotníku, pásky můžete díky suchému zipu umístit na botu libovolně vysoko. Skvěle se hodí hlavně na kozačky. Navíc jsou lehce nasazovací, takže je snadné je kdykoliv libovolně vyměnit podle chuti a nálady. Přezky a řetízky jsou in nejen ve westernech, tak dopřejte svým botám trochu toho parádnického rozmaru.

Více info na: www.the2bandits.com

řemínky na boty - zlatý řetízek řemínky na boty - zlatý řetízek řemínky na boty - zlatý řetízek řemínky na boty - zlatý řetízek pásky na boty - indiánský vzor pásky na boty - indiánský vzor pásky na boty - indiánský vzor pásky na boty - indiánský vzor řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty - stříbrný řetízek řemínky na boty s ostny - stříbrný řetízek řemínky na boty s ostny - stříbrný řetízek
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR