Hurá na zasněžené svahy

hlavní obrázek

I když to poslední dobou vypadá spíš na jaro a na oblevu, zimně a zimním radovánkám ještě konec není. Pokud tedy máte dovolenou na horách ještě před sebou, pořiďte si včas potřebné vybavení.

dámská mikina Volcom ($ 69.95) dámská mikina Volcom ($ 69.95) pánské snowboardové tyrkysově modré kalhoty Airblaster ($ 149.99) pánské snowboardové tyrkysově modré kalhoty Airblaster ($ 149.99)
 

Dobrý e-shop by měl zákazníkům poskytnout víc, než jen pouhý prodej zboží, a dobrý snowbordový obchod by měl být víc, než místnost plná snowboardového vybavení. Skvěle na to šli v internetovém obchodě Dogfunk.com. Kromě širokého sortimentu prken, bot, vázání, oblečení a všelijakých užitečných doplňků nabízí na svém webu spoustu dalších "nadstandartních" služeb.

Je to místo, kde se můžete potkávat a vyměňovat si informace s ostatními snowboardisty, sdílet příběhy z posledního ježdění, povídat si či například vytvářet osobní seznamy přání s vysněnými kousky, které si jednou určitě pořídíte. Zkrátka nejen e-shop, ale jakási komunitní stránka, která pomáhá plnit sny lidí s podobnými zájmy.

Co se týče sortimentu zboží, naleznete na Dogfunk.com průřez širokou škálou snowboardových a sportovních značek od největších a nejznámějších jako jsou například Burton, DC, Volcom či Billabong, až po téměř alternativní a neznámé značky, které jinde těžko seženete. Mezi ně patří například skvělý Airblaster, Capita, StepChild či Holden.

Firma sídlí v Utahu, v místě kde najdete - jak sami říkají -  nejlepší jezdce a nejlepší sníh na Zemi. Všichni zaměstnanci firmy toho o ježdění a snowboardech vědí mnoho a dokáží se o tématu bavit hodiny a hodiny, ale to prý není důvod, proč by jste měli mít možnost mluvit o zboží jen s těmi, kdo u Dogfunk pracují. Ve foru se můžete zeptat kohokoliv, kdo už danou věc vlastní, nebo naopak sami na dotazy ostatních odpovídat, psát recenze či sdílet fotky.

Více info na: www.dogfunk.com

dámská vínová zimní bunda Airblaster ($ 219.99) dámská vínová zimní bunda Airblaster ($ 219.99) dámská pruhovaná mikina na zip Billabong ($ 49.45) dámská pruhovaná mikina na zip Billabong ($ 49.45) dámská žlutá zimní bunda Holden ($ 299.95) dámská žlutá zimní bunda Holden ($ 299.95) dámská šedá mikina na zip Billabong s leopardím vzorem ($ 53.95) dámská šedá mikina na zip Billabong s leopardím vzorem ($ 53.95)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR