Hravé kolekce Bernharda Willhelma

hlavní obrázek

Stejně jako jsou veselé a barevné Velikonoce, je hravá a zábavná nová jarní kolekce mladého německého návrháře Bernharda Willhelma.

dámské růžové sluneční brýle Bernhard Willhelm dámské růžové sluneční brýle Bernhard Willhelm
 

V současné době žijící v Belgii, Bernhard Willhelm patří ke scéně tamních návrhářů, které nelze přehlédnout. Jeho kolekce jsou plné hravosti a především velké inspirace.

On sám však překvapivě oblečení a módu moc neřeší. Nerad někoho kritizuje a domnívá se, že lidé mají nosit to, na co se jim líbí a mají náladu. Navíc krása podle jeho slov vychází z emocí, nikoliv z designu. Stejně tak nemá rád, když se lidé oblékají jen proto, aby se zařadili k určité společenské skupině.

Bernhardovou velkou inspirací jsou především jeho belgičtí kolegové, jako například návrhář Walter Van Beirendonck, jehož přístup k módě ho nepřestává fascinovat, nebo Raf Simons, který je znám především pro své velkolepé módní přehlídky.

Letošní jarní kolekce Berharda Willhelma je především plná krásných barevných látek, navržených do velice originálních a nových střihů. Emoce a hravost jsou patrné v každém modelu. Máte-li i vy chuť zavítat do světa fantazie a her, rozhodně si tuto kolekci nenechte ujít.

Více info na: www.bernhard-willhelm.com

dámské barevné šaty Bernhard Willhelm dámské barevné šaty Bernhard Willhelm dámské barevné šaty Bernhard Willhelm dámské barevné šaty Bernhard Willhelm dámské triko s potiskem a síťované punčochy Bernhard Willhelm dámské triko s potiskem a síťované punčochy Bernhard Willhelm dámské pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské bílé úpletové šaty Bernhard Willhelm dámské bílé úpletové šaty Bernhard Willhelm dámské pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské modrobílé pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské modrobílé pruhované šaty Bernhard Willhelm dámské modré šaty Bernhard Willhelm dámské modré šaty Bernhard Willhelm dámské šaty s potiskem Bernhard Willhelm dámské šaty s potiskem Bernhard Willhelm dámský barevný top a legíny Bernhard Willhelm dámský barevný top a legíny Bernhard Willhelm dámský černobílý top a legíny Bernhard Willhelm dámský černobílý top a legíny Bernhard Willhelm dámský pruhovaný top a punčochy Bernhard Willhelm dámský pruhovaný top a punčochy Bernhard Willhelm dámský barevný top a legíny Bernhard Willhelm dámský barevný top a legíny Bernhard Willhelm dámská mikina a sukně se vzorem Bernhard Willhelm dámská mikina a sukně se vzorem Bernhard Willhelm dámský černobílý top a legíny Bernhard Willhelm dámský černobílý top a legíny Bernhard Willhelm dámské černobílé šaty a legíny Bernhard Willhelm dámské černobílé šaty a legíny Bernhard Willhelm dámské barevné minišaty Bernhard Willhelm dámské barevné minišaty Bernhard Willhelm dámské béžové šaty a růžové punčochy Bernhard Willhelm dámské béžové šaty a růžové punčochy Bernhard Willhelm dámské žluté šaty Bernhard Willhelm dámské žluté šaty Bernhard Willhelm dámský bílý top a pruhované šortky Bernhard Willhelm dámský bílý top a pruhované šortky Bernhard Willhelm
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR