Hoďte se do gala

hlavní obrázek

Zima nejsou jen Vánoce, ale také plesová sezóna. A protože svátky i plesy jsou společenské události, ke kterým patří elegantní oblečení, máte důvodů pro pořízení nového obleku hned několik.

pánská bílá košile Kris Van Assche s asymetrickým límcem ($ 256) pánská bílá košile Kris Van Assche s asymetrickým límcem ($ 256) pánská černá košile Robert Geller s koženým límcem ($ 301) pánská černá košile Robert Geller s koženým límcem ($ 301) pánská šedá košile Kris Van Assche s dvojitým rukávem a kapsami ($ 401) pánská šedá košile Kris Van Assche s dvojitým rukávem a kapsami ($ 401)
 

Americký e-shop Revolved Clothing, který funguje už od roku 2003, nabízí široké spektrum dámského i pánského oblečení, bot, doplňků a lifestylového zboží od více než 400 světových značek a návrhářů.

My jsme se dnes zaměřili na pánskou společenskou a vysoce elegantní módu, a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé je zítra Štědrý večer a spousta z vás se bude chtít pro tento svátek slavnostně ustrojit. Zadruhé jsou nadcházející zimní měsíce jako stvořené pro návštěvu plesů a bálu, takže nový oblek, sako, blejzr, kabát nebo košile se rozhodně neztratí.

Není sako jako sako

Pokud si v tuhle chvíli říkáte, že žádné nové modely do společnosti nepotřebujete, a lovíte ze skříně svůj 15 let starý oblek, věřte, že sice existují klasiky, které nestárnou, ale i pánská saka či košile mohou být trendy a jít takříkajíc „s dobou“.

Na první pohled vám možná připadají všechny stejné, ale kromě správně vybraného střihu a padnoucí velikosti jde hlavně o ty drobné detaily, které dělají z obyčejného obleku krásný a zajímavý outfit skutečného gentlemana.

Pokud jste odvážní, můžete zkusit třeba košili s odepínacím nebo odlišně barevným límcem, asymetrickým střihem, dvojitými rukávy a kapsami, či sako se zvýrazněnými kapsami nebo netradičním prošíváním. Pokud si naopak potrpíte na klasiku, nebojte se investovat do vestičky a pořiďte zajímavou šálu či sponu na kravatu.

E-shop Revolved Clothing zasílá zboží do celého světa, tak se buď inspirujte, nebo si rovnou něco objednejte. Hlavně se hoďte do gala, užijte si Vánoce a vezměte svou ženu někam do společnosti!

Více info na: www.revolveclothing.com

pánská černo-šedá vesta Rag & Bone ($ 265) pánská černo-šedá vesta Rag & Bone ($ 265) pánské šedé sako Gaspard Yurkievich ($ 610) pánské šedé sako Gaspard Yurkievich ($ 610) pánský světle šedý oblek Saint Augustine Academy (sako $ 360, kalhoty $ 180) pánský světle šedý oblek Saint Augustine Academy (sako $ 360, kalhoty $ 180) pánský outfit Moods of Norway (sako $ 349, kalhoty $ 149, kravata $ 79) pánský outfit Moods of Norway (sako $ 349, kalhoty $ 149, kravata $ 79)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR