Hodinky Knight Ridera

hlavní obrázek

Pokud je pro vás čas až na druhém místě a chcete svými hodinkami hlavně zaujmout, zazářit a pobavit se, nechte se oslnit LED displejem.

kovové náramkové hodinky s LED diodami Heart Beat kovové náramkové hodinky s LED diodami Heart Beat
 

Co na tom, že vám bude chvíli trvat, než se naučíte z nich vyčíst správný počet hodin, vteřin i minut. Japonské digitálky Sea Hope jsou především o zábavě, o designu a hlavně o inovaci. Hodiny jsou na nich zobrazeny pomocí LED diod nebo LCD displejů a než se naučíte odezírat správný časový údaj ze svítících bodů na první pohled, možná párkrát někam přijdete pozdě.

Na takové faux pas ovšem rychle zapomenete, až zjistíte, kolik legrace si užijete se svými kamarády, kteří ne a ne odhalit, jak vlastně poznáte ten správný čas.

Vybrat si můžete z mnoha typů, od ve tmě světélkujících mravenců či úseček, až po hodinky znázorňující nejrůznější křivky jako equalizér nebo srdeční rytmus. Pokud chcete něco opravdu hi-tech, vyberte si z některých nabízených typů s LCDčkem. Pokud si ale opravdu toužíte připadat jako robot nebo Knight Ridererovo auto Kitt, sáhněte určitě po těch, kterým skrz kovový „displej“ prosvítají barevné LEDky.

Více info na: www.seahope.com

stříbrné náramkové hodinky se zelenými LED diodami 12 5 9 G stříbrné náramkové hodinky se zelenými LED diodami 12 5 9 G černé náramkové hodinky se stříbrnými diodami Bar Code černé náramkové hodinky se stříbrnými diodami Bar Code černo-stříbrné náramkové hodinky s barevnými LED diodami Bar Code černo-stříbrné náramkové hodinky s barevnými LED diodami Bar Code černé náramkové hodinky s modrými LED diodami Dual Touch černé náramkové hodinky s modrými LED diodami Dual Touch
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR