Ve stylu Harajuku girls

hlavní obrázek

Inspirace pro tento módní koncept přichází z ulic čtvrti Harajuku v japonském Tokiu.

tričko s potiskem tričko s potiskem tričko s panenkou Gwen tričko s panenkou Gwen červené tričko s nápisem červené tričko s nápisem
 

Tomuto výstřednímu módnímu stylu propadla i americká zpěvačka Gwen Stefani, která po něm pojmenovala i svojí značku Harajuku Lovers, již představují čtyři Harajuku Girls, které jistě znáte jako tanečnice zpěvačky Gwen Stefani.

Gwen Stefani byla poprvé inspirovaná prvním výletem do Tokia v roce 1996, kde byla ohromena jaký osobitý styl oblékání má japonská mládež. Pak zpěvačka rozjela svojí módní značku L.A.M.B. a dále tak vznikla linie Harajuku Lovers, která nabízí ještě více módy a módních doplňků pro své fanoušky, kteří mají rádi osobitý japonský styl.

Kolekce oblečení byla inspirovaná nejen čtyřmi tanečnicemi přezdívané Love, Angel, Music, and Baby ale také albem Gwen Stefani, které neslo jméno podle krásných japonských dívek Love, Angel, Music, and Baby. Dívky vlastními jmény Maya Chino ("Love"), Jennifer Kita ("Angel"), Rino Nakasone ("Music"), Mayuko Kitayama ("Baby")se stávají stále populárnějšími, v poslední době představili vlastní kolekci parfémů a díky své popularitě se snaží měnit etnické stereotypy o asijských ženách.

Na stránkách Harajuku Lovers najdete originální módní kousky od triček, mikin, doplňků až po spodní prádlo. Barevná trička s potisky grafických vzorů nebo kreslenými postavičkami Harakuju Girls nebo Gwen Stefani můžete doplnit leopardími legínami, roztomilými teplákovými kalhotami. V chladnějších dnech vás zahřeje šedivý svetřík s velkými knoflíky nebo teplá nylonová vesta.

Pokud stále hledáte originální dárek k Vánocům, možná si vyberete mezi roztomilým spodním prádlem. Kabelky a tašky různých velikostí a tvarů vás určitě zaujmou svými hravými potisky. Ani náramkové hodiny této značky nepostrádají nádech vtipu a japonského stylu.

Jestli byste chtěla stejné tričko pro nějakou malou slečnu ve svém okolí ani v tomto směru vás Harajuku Lovers nezklamou. Vybírat můžete z dětských triček, mikin, tepláků i oblečení pro kojence.

Více info na: www.harajukulovers.com

mikina s potiskem leopard mikina s potiskem leopard legínys potiskem leopard legínys potiskem leopard šedý svetr s výraznýmii knoflíky šedý svetr s výraznýmii knoflíky pruhovaná vesta pruhovaná vesta spodní prádlo spodní prádlo Harajuku batoh Harajuku batoh Barevná kabelka Barevná kabelka mini kabelka mini kabelka kabelka do ruky kabelka do ruky cestovní taška cestovní taška černobílá kabelka černobílá kabelka hodinky bílé hodinky bílé modré hodinky modré hodinky hodinky tmavě modré hodinky tmavě modré tmavé hodinky tmavé hodinky tričko dětské se zmrzlinou tričko dětské se zmrzlinou pro kojence pro kojence dětské tričko dětské tričko
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR