Hana Havelková a její značka HH

hlavní obrázek

Její butik se nachází na Starém městě v Dušní ulici 10. Dělí se o něj ještě s  návrhářkou Radkou Kubkovou. Když půjdete kolem, zaručeně se podíváte do výlohy.

Svatební šaty HH Svatební šaty HH černé šaty Hana Havelková černé šaty Hana Havelková
 

Určitě vás upoutá nějaký z vystavených kabátků. Individuální péče o klienty – takové je krédo salonu Hany Havelkové. Šije přímo na míru, každý steh prodiskutuje.

Titul Výtvarník sezóny

Na pražském Fashion weeku se prezentovala zatím pokaždé a titul Výtvarník sezóny, který na něm získala za jarní kolekci v roce 1995, si nepochybně zaslouží. Obléká ženy politiků, diplomatky, ale i hostesky. Její modely jsou jednoduché a přitom velmi sofistikované. Mají zajímavé střihy i materiály.

Navrhuje také večerní róby (třeba pro finalistky soutěže Miss ČR navrhla loňskou kolekci) a patří mezi české top módní designéry, a to nejen proto, že na scéně působí už od roku 1991, kdy založila svou značku HH.  Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze, absolvovala řadu módních přehlídek a sympozií také v zahraničí – třeba v Německu nebo Francii.

Vítězné šaty

V jejím butiku si přijdou na své jak ženy štíhlé, tak boubelky. Navrhuje totiž různé velikosti. Důležité je, aby zákaznice měly vlastní osobnost a styl, protože takovým Hanino oblečení nejvíc sluší, jak sama návrhářka říká. Designérka se řídí heslem „V jednoduchosti je krása.“ A myslela si to i porota loňské Miss World, kde si Haniny šaty oblékla Miss Taťána Kuchařová.

Butik HH

Dušní 10
110 00 Praha 1

Více info na: www.havelkova.com

dámské bílé šaty Hana Havelková dámské bílé šaty Hana Havelková dámské černé šaty Hana Havelková dámské černé šaty Hana Havelková dámské šedé saténové šaty Hana Havelková dámské šedé saténové šaty Hana Havelková dámské černé šaty s páskem Hana Havelková dámské černé šaty s páskem Hana Havelková dámský černý overal Hana Havelková dámský černý overal Hana Havelková Hana Havelková Hana Havelková dámský černý kabát Hana Havelková dámský černý kabát Hana Havelková dámský černý kabátek a fialové triko Hana Havelková dámský černý kabátek a fialové triko Hana Havelková
autor: Eva

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR