Halucinace versus realita

hlavní obrázek

Za halucinaci je považován vjem, který není založený na reálných podnětech, danému člověku se přesto zobrazuje v bdělém stavu a on sám ji považuje za skutečnou.

pánský hnědo-černý trenčkot, světle modrá košile a černé kalhoty A. Hallucination pánský hnědo-černý trenčkot, světle modrá košile a černé kalhoty A. Hallucination
 

Anglická pánská značka A. Hallucination (v překladu Halucinace) vznikla doslova před pár měsíci. Za svoji velmi krátkou dobu existence však dokázala, že i pouhé halucinace se mohou stát skutečností a člověka dovést k vytouženému cíli.

V tomto případě šlo o sen navrhovat pánské oblečení pod vlastní značkou. Dva mladí návrháři, Hwan-Sun Park  a Chung-Chung  Lee, spolužáci z populární designérské školy v Londýně, Central Saint Martins, se rozhodli po absolutoriu nastoupit nejprve na praxi ke zkušeným módním návrhářům. Díky svému talentu a píli měli možnost dostat se k těm opravdu nejlepším v oboru jakými byl Alexander McQueen, Tom Ford nebo renomovaná anglická značka Burberry.

Zajímavé prostředí, kvalitní materiály a styl vedení práce byly pro oba skvělým odrazovým můstkem pro založení své značky, která letos představuje svoji teprve třetí kolekci.

Pánské oblečení A. Hallucination je určené mužům, kteří nedají dopustit na klasiku v podobě tlumených barev (šedé, modré a hnědé), ale i retro stylů 50. a 60. let. Zároveň se však také nebojí zkusit nové, přesto stále pohodlné střihy, které jednotlivé modely přibližují více k 21. století.

Doufejme, že halucinace v provedení A. Hallucination neustanou a budou tak skvělou inspirací i našim mužům v Čechách.

Více info na: www.a-hallucination.com

pánské modré sako a světle šedé šortky A. Hallucination pánské modré sako a světle šedé šortky A. Hallucination pánské modro-béžové sako a světle šedé šortky A. Hallucination pánské modro-béžové sako a světle šedé šortky A. Hallucination pánská šedo-béžová košile a modré šortky A. Hallucination pánská šedo-béžová košile a modré šortky A. Hallucination pánská šedivá košile a modré kalhoty A. Hallucination pánská šedivá košile a modré kalhoty A. Hallucination pánské modré sako s dřevěnými knoflíky a bílé šortky A. Hallucination pánské modré sako s dřevěnými knoflíky a bílé šortky A. Hallucination pánský modrý sportovní kabát a hnědé kalhoty A. Hallucination pánský modrý sportovní kabát a hnědé kalhoty A. Hallucination pánská šedivá košile a kalhoty, hnědá taška A. Hallucination pánská šedivá košile a kalhoty, hnědá taška A. Hallucination pánská modrá košile s klopami, černé kalhoty a šedivý baťoh A. Hallucination pánská modrá košile s klopami, černé kalhoty a šedivý baťoh A. Hallucination pánský hnědo-modrý sportovní kabát a hnědé šortky A. Hallucination pánský hnědo-modrý sportovní kabát a hnědé šortky A. Hallucination pánský béžovo-modrý kabát a tmavě šedé šortky A. Hallucination pánský béžovo-modrý kabát a tmavě šedé šortky A. Hallucination pánská bílá košile s motýlkem A. Hallucination pánská bílá košile s motýlkem A. Hallucination pánská světle šedivá košile s krátkou kravatou A. Hallucination pánská světle šedivá košile s krátkou kravatou A. Hallucination pánské bílé polo triko se zeleným límečkem A. Hallucination pánské bílé polo triko se zeleným límečkem A. Hallucination pánské bílo-šedé polo triko s kapsami A. Hallucination pánské bílo-šedé polo triko s kapsami A. Hallucination pánská světle modrá volná košile A. Hallucination pánská světle modrá volná košile A. Hallucination pánské černobílé polo triko s knoflíčky A. Hallucination pánské černobílé polo triko s knoflíčky A. Hallucination
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR