Módní přehlídka v divadle

hlavní obrázek

Česká talentovaná návrhářka Denisa Nová představí dnes, v úterý 1. dubna, v pražském Divadle Na zábradlí svoji novou jarní kolekci s názvem Grunge 80´S.

Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 módní návrhářka Denisa Nová módní návrhářka Denisa Nová Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07
 

Nápad na uspořádání přehlídky v divadle vznikl setkáním návrhářky Denisi Nové, divadelního režiséra Zdeněka Janáčka, zpěváka Václava Havelku a jeho kapely Please The Trees a ilustrátorky Kláry Ambrůzové.

Důležitým rysem přehlídky je práce s živou hudbou. Oslovení kapely Please The Trees vzniklo přirozenou cestou.
         
Denisa Nová
Denisa Nová má dnes již své pevné místo na české scéně oděvního a módního designu, které si získala tvorbou pod značkou DNB. Pod touto značkou tvoří od roku 1999.

Modely DNB se prosadily díky progresivnímu a futuristickému pojetí, díky tomu, že jsou nadčasové a nepoplatné prvoplánově novým trendům. Základnímu atributy tvorby Denisy Nové je čistota střihu, promyšlenost a síla v detailech.

Jednotlivé oděvní součásti jsou snadno kombinovatelné, typickým znakem je skladebnost, tzv. “puzzle” efekt.

Modely jsou natolik výrazné, že se určitým způsobem nepřehlédnutelně vymezují vůči okolním módním směrům. A právě v protikladu je jejich síla: jsou diktátorsky naléhavé vůči svým nositelům, ale když na tyto jejich vlastnosti nositel přistoupí, jsou hluboce osvobozující.

Více info na: www.denisanova.cz

Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07 Denisa Nová Jaro,Léto 07
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR