Gio-Goi, Oasis, Kasabian a další

hlavní obrázek

Gio-Goi je synonymem současné mladé rockové generace s jednoduchým mottem: "To je to, co je". Gio-Goi jsou Oasis, Kasabian, Primal Scream a další hvězdy rockového nebe.

GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI pánské bílé triko s potiskem Gio-Goi (£27.99) pánské bílé triko s potiskem Gio-Goi (£27.99) pánské bílé triko s potiskem Gio-Goi (£27.99) - 2 pánské bílé triko s potiskem Gio-Goi (£27.99) - 2 pánské šedé triko s potiskem Gio-Goi (£29.99) pánské šedé triko s potiskem Gio-Goi (£29.99)
 

Ti všichni propadli značce s jednoduchým lehce sportovním nádechem v barvách duhy. Aby také ne.  

Pocta od Vivienne Westwood
Věnovat pár bundiček, několik triček celebritám, jakými jsou například zmínění Primal Scream, je osvědčený marketingový tah. A to se vyplatí!

Avšak oblečky Gio-Goi uhranuly také celebrity se starším datem narození. Konkrétně mám na mysli slavnou módní návrhářku Vivienne Westwood. Právě ona byla jedna z těch, kdo dal svůj hlas této značce v prestižní ceně o nejlepší britskou módní značku každoročně vyhlašovanou magazínem Face. Ba co víc. Madam Viviene Westwood se přiznala k inspiraci  v Gio-Goi pro své kolekce. Řekněte! Která módní značka zaměřená na mladé se může pyštit tím, že je inspirací tak známému módnímu tvůrci?!

Bundy a bundičky
Firma se proslavila hlavně malými lehkými bundičkami v různém barevném provedení. Nutno říci, že tento typ sportovní bundy je opravdu praktický a velmi slušivý. Bundy Gio-Goi vůbec nemusíte brát jako sportovní součást vašeho šatníku. Skvěle vypadají i s elegantními doplňky.

Gio-Goi je zkrátka značka pro každého. Trička, pásky, sluneční brýle v provedení, které vás zaujme ani nebude vědět čím. Na závěr bych ještě zmínila, že firma plánuje přijít na trh s novou kolekcí džínového oblečení. Určitě se máme na co těšit.

Oblečení Gio-Goi lze bez problémů sehnat v různých internetových obchodech včetně oficiálních stránek značky.

Více info na: www.gio-goi.com

GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI GIO GOI pánské šedé triko Gio-Goi (£19.99) pánské šedé triko Gio-Goi (£19.99) pánské černé triko se zeleným proužkem Gio-Goi (£29.99) pánské černé triko se zeleným proužkem Gio-Goi (£29.99) pánské černé polo triko Gio-Goi (£15.00) pánské černé polo triko Gio-Goi (£15.00) pánské modré triko Gio-Goi (£15.00) pánské modré triko Gio-Goi (£15.00) pánský bílý svetr s černými knoflíky Gio-Goi (£59.99) pánský bílý svetr s černými knoflíky Gio-Goi (£59.99) pánský černo-modrý pruhovaný svetr Gio-Goi (£44.99) pánský černo-modrý pruhovaný svetr Gio-Goi (£44.99) pánský šedý cardigan Gio-Goi (£64.99) pánský šedý cardigan Gio-Goi (£64.99) pánský šedý svetr s kapsami Gio-Goi (£79.99) pánský šedý svetr s kapsami Gio-Goi (£79.99) pánský tmavě modrý svetr s lemem Gio-Goi (£64.99) pánský tmavě modrý svetr s lemem Gio-Goi (£64.99) pánská kostkovaná košile Gio-Goi (£22.50) pánská kostkovaná košile Gio-Goi (£22.50) pánská šedá košile s černým límcem Gio-Goi (£54.99) pánská šedá košile s černým límcem Gio-Goi (£54.99) pánská žlutá mikina s černým logem Gio-Goi (£54.99) pánská žlutá mikina s černým logem Gio-Goi (£54.99)
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR